Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

КУК висловлює співчуття з приводу відходу у вічність Романа Мельника

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Конґрес українців Канади (КУК) глибоко сумує з приводу відходу у вічність 3 жовтня ц. р. у віці 71 року Романа Мельника після несподіваної та короткотривалої боротьби з раком.
«Від імені КУК і всіх її складових організацій хочу висловити наше найглибше співчуття дружині Романа Тані, а також усій його родині та друзям, — сказав Павло Ґрод, президент КУК. — Роман назавжди залишиться в пам’яті людей як той, хто робив позитивну різницю завдяки своїй роботі на телебаченні, а також за його щедрість у якості добровольця та фінансового прихильника громади. Українсько-канадська громада зазнала великої втрати у зв’язку з його смертю, a всім тим, хто мав приємність знати його ближче, буде дуже бракувати його чудового почуття гумору».
Роман Мельник був адвокатом і колишнім виконавчим директором на телебаченні. Він твердо вірив у необхідність участі та відданості своїй громаді, а тому служив добровольцем для Національного конґресу українців Канади, а також для КУК (відділ Торонто). Роман був членом дирекції Свято-Димитріївської корпорації розвитку. Він був засновником і директором Української католицької освітньої фундації та членом дирекцій Незалежного виробничого фонду, Канадського фонду міжрасових відносин, Національної католицької ради з телерадіомовлення та Міжнародного медіа-центру в Києві (Україна).
Просимо Господа пам’ятати про родину Романа Мельника в цей важкий для неї час і дарувати Романові життя вічне в Його Господньому домі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply