Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

КУК оголосив про опитування громадської думки

Автор:

|

Квітень 11, 2021

|

Рубрика:

КУК оголосив про опитування громадської думки
Олександра Хичій, голова КУК

Конґрес українців Канади (КУК) повідомив про проєкт опитування громадської думки. Він розпочинає Харитативний та Освітній фонд КУК за підтримки Фундації Темерті. «Ми прагнемо залучати до участі в громаді усі покоління, а особливо молодь і новоприбулих українців. Ми з нетерпінням бажаємо почути думки українців із усіх куточків Канади стосовно того, що є найважливішим для процвітання громади. З’ясувавши, що нас об’єднує, ми зможемо створити стратегію розбудови ефективної й інклюзивної громади в межах усієї країни», — заявила Олександра Хичій, президентка КУК.
Так, найближчими місяцями проведуть опитування серед лідерів та активних членів та організацій громади, та українців, котрі наразі не беруть участі в її житті. Ці результати стануть основою для подальшого стратегічного планування і визначення курсу на майбутнє. «Чисельністю в 1 млн 400 тис. українська громада є однією з найбільш активних і згуртованих етнокультурних груп Канади. З міцними осередками по всій країні, українська канадська громада може похвалитися великою кількістю волонтерських організацій, задіяних у сферах освіти, послуг для новоприбулих, соціальних і релігійних послуг, культури та мистецтва тощо», — йдеться в повідомленні.
За словами Лії Темерті-Лорд, генеральної директорки Фундації Темерті, вона підтримує керівництво КУК у цій дуже важливій ініціативі, покликаній привернути увагу до необхідності напрацювання спільного бачення майбутнього. Кінцевою метою є активна й інклюзивна громада з потужними лідерами, котрі мають доступ до всіх ресурсів, потрібних для успіху і процвітання.
Як повідомляв «Міст», головою провінційної ради КУК обрали Тараса Багрія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply