Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

КС «Будучність» у Оттаві перерізала стрічку як символ нових досягнень

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

КС «Будучність»  у Оттаві перерізала стрічку  як символ нових досягнень

29 листопада ц. р. відбулося врочисте відкриття й освячення відділу кредитової спілки (КС) «Будучність» у Оттаві. У підсумку успішного розвитку нашого відділу в столиці Канади, який працює з 1990 року, це приміщення було відремонтоване та збільшене для кращого обслуговування постійно зростаючої громади в Оттаві. Відновлене приміщення та новий банкомат тішать як працівників, так і членів кредитівки.

На врочистості до Оттави прибула велика делеґація з Торонто на чолі з Оксаною Процюк-Чиж, головним управителем і президентом КС «Будучність»; Теодосієм Буйняком, почесним головою Ради директорів; Орестом Кострубою, членом Ради директорів, і представниками менеджменту кредитівки. Загостили члени відділу в Оттаві, відомі політичні діячі Канади та представники українських громадських організацій.

Ведуча програми Леся Шимко, управитель відділу реклами та зв’язків з громадськістю при BCU Financial Group, привітала всіх присутніх Ансамбль «Світанок» зустрічав гостей танцювальним привітом і, за українською традицією, хлібом-сіллю Отці Кирило Микитюк з українського католицького собору Святого Івана Хрестителя й Ігор Охримчук з українського православного собору Успіння Пресвятої Богородиці провели молитву, освятили приміщення й ікону Матері Божої

Оксана Процюк-Чиж у своєму слові зазначила: «Згадую, як 20 років тому, я, як молодий головний управитель кредитівки, разом з групою енерґійних людей у складі Рона Томоска (член дорадчого комітету відділу в Оттаві), Наді Дубик (управитель відділу) і Теодосія Буйняка (тодішній голова Ради директорів) разом перерізали стрічку п’ятого за рахунком відділу КС «Будучність» у Оттаві. Це був 1990 рік. І мені надзвичайно приємно, що сьогодні ми знову разом перерізаємо стрічку як символ віднови та кроку вперед. Зараз відділ у Оттаві — це понад $100 млн, порівняно з $800 тис. — 1990-го. І сьогодні я складаю подяку всім нашим членам, адвокатам, аґентам, членам громадських і церковних організацій за співпрацю, підтримку та довіру.

Ми не стоїмо на місці. На сьогодні активи в оттавському відділі зросли в 15 разів, загалом у «Будучності» — у шість разів і тепер складають $650 млн. «Будучність» є найбільшою українською кредитівкою в Канаді й найбільшою етнічною кредитівкою в провінції Онтаріо. Відділ у Оттаві працює на загальне добро кредитівки, долучаючи свої успіхи до успіху відділу інвестицій BCU Wealth Management і відділу страхування BCU Insurance Services. Розвиваючи разом із нашими членами доброчинну фундацію BCU Foundation, ми допомагаємо громаді будувати майбутнє та майбутнє наших дітей. КС «Будучність» щороку виділяє до мільйона доларів на різні громадські проекти й ініціативи. Нам є чим пишатися!

Нового 2012 року КС «Будучність» святкуватиме своє 60-ліття. Упродовж цих років кредитівка розвивалась як фінансова установа, турбувалася й закріплювала громаду, якій служила. Разом, дорогі члени, ми вдосконалюємо та зміцнюємо успішну, конкурентоздатну, унікальну КС «Будучність».

Від імені Ради директорів і працівників КС «Будучність» висловлюю подяку Рону Томоску, члену дирекції та члену дорадчого комітету; Наді Дубик, управителю відділу; Олі Катрушенко, довголітній працівниці відділу; Омеляну Синишину, колишньому управителю, і всім працівникам за неоціненну працю для розвитку та процвітання нашого відділу в Оттаві. Такий успіх можливий лише при відданій праці та розумінні служіння українській громаді. На нинішнє відкриття прибули представники Ради директорів, адміністрації й управителі відділів Міссісаґи, Оквіла та Гамільтона. Ми всі разом працюємо й разом радіємо з наших успіхів. Тому що «Разом… досягаємо мети!» Щасти нам, Боже!»

Із привітальним словом також виступили Тед Опіц, депутат парламенту Канади від округи Etobiсoke Centre, Надя Дубик, управитель відділу в Оттаві, і було зачитано привіт від мера міста Оттави, який, на жаль, не зміг бути присутнім на святкуванні.

Наступний 2012 рік для КС «Будучність» є ювілейним. 60 років тому з ініціативи активних діячів нашої громади й постала КС «Будучність». Зі святкової нагоди освячення відділу в Оттаві маґістр Теодосій Буйняк, почесний голова Ради директорів, сказав коротке слово та вручив нагороду довголітньому члену дирекції й управителю відділу в Оттаві пану Емілу Синишину.

Приємний вечір закінчився смачною вечерею та виступом чоловічого хору «Аккорд», дириґентом якого є Оля Катрушенко, працівниця кредитівки. На відзначення праці з підтримання українських традицій та пісні КС «Будучність» нагородила учасників хору традиційними срібними тризубами, а всі присутні отримали унікальні подарункові календарі.

Відкриттям відновленого відділу в Оттаві КС «Будучність» гарно закінчує 2011 рік, аби з новими планами та надіями перейти в наступний. А 2012-й, як ми плануємо, має бути надзвичайним. Це ж рік 60-річчя створення нашої унікальної фінансово-громадської установи — КС «Будучність».

Наталка Попович, відділ реклами та зв’язків із громадськістю КС «Будучність»

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply