Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Крок до подолання

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Крок до подолання

Досить часто при перегляді телепередач і читанні статей із рекламою чергового благодійного концерту мимоволі зринає вже звична думка: «Ну, ось, ще одна команда збирачів податків, яка експлуатує природне почуття гуманності та співчуття, вистрілюючи в ефір словами «хворі діти».

Сотні благодійних фондів, тисячі закликів до пожертвувань і мільйони хворих дітей зі скаліченими долями. Як просто відмахнутися від чужих проблем, потураючи своїй черствості та байдужості. Потрібно тільки вимкнути телевізор, відкласти вбік газету й намагатися не думати про сумне чи погане.
Що може бути трагічнішим за безпорадність хворої дитини? На чому ще сконцентроване все життя матерів, батьків, бабусь і дідусів, коли в родині є хвора дитина? А якщо це – ваша дитина? Уявіть, що хвороба триває роки, а ваші сили й заощадження закінчуються. У цей час хтось, сидячи в затишному кріслі, читає ваше прохання про допомогу та цинічно кидає принизливі слова: «Знову просять гроші». Ви обриваєте телефони друзів, знайомих, ходите медичними кабінетами, стукаєте в офіси соціальних служб і різних фондів, благаючи про допомогу, а у відповідь чуєте: «Знову гроші просять». Набагато простіше та спокійніше жити у світі, де немає місця для недужих дітей, де їх просто не повинно існувати.
На щастя, ми живемо в іншому суспільстві, серед нас є Люди, які готові служити ідеї жертовності задля добра дитини, ладні віддавати час і свої заощадження для того, щоб у талановитих дітей із проблемами здоров’я з’явився шанс реалізувати себе, щоби кожна така дитина набула психологічної стійкості та здатності до подолання внутрішніх проблем.
Цікаво, що зерна людяності, які проростають через біль, дають у майбутньому дивовижні духовні сходи, одночасно зцілюючи та відновлюючи фізичне тіло. Талант подолання хвороби допомагає розкрити й інші таланти, якими від початку обдаровані ці діти.
Одним з основних напрямів роботи некомерційної організації The Art of Life Community Health Center є створення освітніх, психологічних і медичних програм для обдарованих дітей із проблемами здоров’я, наших із вами дітей. І від нашого вибору, нашого ставлення до цієї проблеми залежить, чи отримають такі діти ШАНС бути вільними й незалежними громадянами цього Світу, чи зможуть вони реалізувати свої таланти, відчуваючи життя та наповнюючи його музикою та гармонією.
Талановиті музиканти Рена й Руфат Аміралієви знають про проблеми таких дітей не від когось збоку. Від народження обдаровані, вони пробивалися крізь повсякденні тенета побуту, розвиваючи свої таланти, не зраджуючи їх. Закінчивши консерваторію імені Чайковського, вони виступали з концертами в найпрестижніших залах Європи й Америки, їхня натхненна виконавська манера не залишає байдужим нікого, але цього разу на їхній концерт, організований спільно з некомерційною організацією The Art of Life, завітають не лише шанувальники музики, а й ті, хто прагне простягнути руку допомоги та надії дітям. А також цього разу сцену з професіоналами розділять обдаровані дітки — маленький сурмач Марк Крутик і скрипалька Керрі Квонґ.
Ухвалюючи рішення допомогти талановитим дітям, ми допомагаємо народитися надії, даємо можливість новому поколінню запізнати свою роль у житті. Благодійний концерт, організований спільно некомерційною організацією The Art of Life CHC і «Пратер-ансамблем», відбудеться 10 листопада ц. р., о 19.00, у концертному залі Runnymede United Church (432 Runnymede Road Toronto, ON). Щодо інформації та квитків телефонуйте: 416-449-6747, 647-778-7214, 416-222-0533, або звертайтеся на адресу: contactoffice@theartlife.ca.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply