Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Кредитова спілка «Будучність» нагородила стипендіатів

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Кредитова спілка «Будучність» нагородила стипендіатів

Для відзначення студентів, які досягли високих успіхів у навчанні та беруть активну участь у громадській роботі, 1999 року кредитова спілка «Будучність» започаткувала стипендійну програму, що складається зі стипендії «Будучності» — навчання на будь-якому факультеті – і стипендії Володимира Кліша для студентів бізнесу й фінансів.
Аби виховувати молодих лідерів і заохотити молодь до активнішої участі в житті громади, «Будучність» пропонує номінантам написати коротенький твір на тему «Мій вклад у розбудову української громади після закінчення університету. Якою буде моя роль у громаді через десять років».
Нещодавно в приміщенні кредитової спілки «Будучність» відбулася врочиста церемонія нагородження переможців, на яку були також запрошені члени їхніх родин і друзі.
Оксана Процюк-Чиж, головний управитель «Будучності», представила кожного зі стипендіатів і подякувала батькам, які підтримують дітей і навчили їх бути громадськими активістами. Члени Дирекції зі задоволенням вручали поважні чеки: $2 500 — стипендія імені Володимира Кліша, $1500 — стипендії «Будучності».
Отже, вітаємо стипендіатів:

Стипендія Володимира Кліша:

Данило Спольський, Schulich School of Business, I.M.B.A. International Business (York University) — член управи молодіжної організації «Пласт Канади» та член дирекції Конґресу українців Канади (відділ Торонто), репортер газети Kyiv Post, нагороджений другою премією як найкращий аналітик у European Emerging Markets, Ukraine: Country Analysis, міжнародний спостерігач на виборах в Україні (2004, 2007) і в Грузії (2012),  володіє чотирма мовами.

Стипендії «Будучності»:

Іванна Франко, Bachelor of Business Administration (Wilfrid Laurier University) — належить до сотні найкращих студентів університету, нагороджена кількома стипендіями за успіхи в навчанні й активну участь у громадській роботі, колишня танцюристка ансамблю «Явір», інструктор танцю в школі «Розмай» у Ватерлу, учасниця кількох музичних оркестрів, володіє п’ятьма мовами.

Андрій Розендал, Master of Science in Forensic Anthropology (Saint Mary’s University) – активний у житті української громади, особливо при церкві Святого Димитрія, член багатьох антропологічних асоціацій і наукових клубів, президент Saint Mary’s University Forensics Society, довголітній член духового оркестру «Авангард» і школи танцю «Явір».

Наталя Гаргай, Master’s program in Geography (Queen’s University) — працює добровольцем у Домі для сеньйорів Івана Франка, активна в українській католицькій церкві Св. Йосафата, займається перекладом інтерв’ю в The Living Legacy Foundation, нагороджена Graduate Award, Queen’s University.

Зеня Туркевич-Мінер, Honours Bachelor of Arts, Political Science (University of Toronto) — член молодіжної організації «Пласт», член українського студентського клубу, активна в роботі Шевченківської фундації (Junior Administrative Assistant), нагороджена Університетом Торонто Silver V Award і Gordon Cressy Student Leadership Award, володіє трьома мовами.

Зоряна Кілик, Bachelor of Science Zoology (University of Guelph) — член Спілки української молоді, член Українського студентського клубу, член української школи танцю, волонтер на Українському фестивалі в Торонто, відзначена кількома нагородами, у т. ч. The Hazel McCallion Scholarship.

Присутні раділи й аплодували нашій розумній і активній молоді, а після врочистої частини всі разом насолоджувалися українським шампанським і перекускою. Бажаємо стипендіатам успіхів у навчанні та праці на благо нашої громади!

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply