Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Кредитова спілка «Будучність» і українська молодь

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Кредитова спілка «Будучність» і українська молодь

Роман Медик вітає Наталю Ткачук (Школа ім. спадщини Юрія Липи)

Кредитова спілка (КС) «Будучність» виступає постійним спонсором молодіжних проектів і підтримує українські садочки, забави, концерти, Свято Миколая, українські двомовні та суботні школи, студентські клуби, мистецькі колективи, спортивні товариства в Торонто та в околицях.
Щороку в червні відбувається матуральний бал українських суботніх шкіл Торонто, Гамільтону й Ошави. Крім того, що «Будучність» виступила найвищим платиновим спонсором балу, вона подарувала кожному матуранту, а їх цього року було 86, купон на $100 і срібний тризуб на ланцюжку. З привітальним словом виступив Роман Медик, Голова Ради Директорів BCU Foundation. «Шановні батьки та вчителі! Шановні гості! Дорогі матуранти! — сказав він. — Від імені КС «Будучність» щиро вітаю вас із цим важливим днем — днем закінчення Курсів українознавства. Батьки зробили велику справу, коли вперше привели вас до української школи. І мене колись батьки привели до рідної школи, за що я їм дуже вдячний. Тут я навчився багато чого, тут зустрів друзів на все життя. Коли приїжджаю в Україну, то почуваюся як удома. Чому? Бо розмовляю українською, тому що знаю все про Україну, її історію та культуру. Почуваюся одним цілим із українським народом, із тим корінням, від якого ми всі походимо. Українці живуть у різних країнах світу, але що нас єднає, то це Україна й українська мова. Розмовляйте нею! Пишайтесь вашим походженням і продовжуйте вивчати сучасні події, які продовжують формувати історію нашої Батьківщини».

Працівниця «Будучності» Валентина Грабчак вручає подарунки в Школі Св. Димитрія

«І так, як колись Ваші батьки привели Вас до школи, так і Ви приведіть своїх майбутніх дітей. КС «Будучність» дарує вам усім срібні тризуби — символ нашої Батьківщини. Носіть його з гордістю. Рада директорів, управителі та працівники КС «Будучність» твердо переконані в тому, що підтримка нашої молоді є важливою частиною побудови процвітаючого майбутнього для нашої громади. З тим даруємо всім матурантам 100 доларів на рахунок у КС «Будучність». Крім цього, BCU Foundation уже третій рік вручає премію в розмірі 250 доларів за найкращі успіхи в літературі. Вручаємо їх представнику з кожної школи. Ще раз вітаємо всіх матурантів і бажаємо щасливої життєвої дороги!», — закінчив п. Медик.
У червні також відбулися випускні святкування двомовних шкіл Торонто, які відвідали працівники «Будучності» і вручили подарунки для 155 студентів: купони на $100 і фірмові сонячні окуляри кредитівки, які користуються великою популярністю серед молоді.

Матура-2017

Підтримуючи молодіжні проекти, «Будучність» намагається, щоб наша молодь збиралася разом, виховувалася в дусі любові до української пісні, танцю, традицій, в любові до свого коріння.
Чи банки дбають про нашу молодь? Чи підтримують нашу культуру та традиції? Тому закликаємо діяти за принципом «Свій до свого — по своє» і підтримувати «Будучність», яка є спонсором і серцем української громади.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply