Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Корпорація «Міст»: підсумки 2017 року

Автор:

|

Січень 11, 2018

|

Рубрика:

Корпорація «Міст»: підсумки 2017 року

Зустріч з українською збірною на Invictus Game

Щороку міжнародна корпорація «Міст», яка має понад 500 представництв у Канаді та США, удосконалює якість та асортимент послуг. 2017-й став для компанії роком активної та результативної діяльності. Нововведення, впровадження новітніх технологій, відкриття представництв у нових країнах, благодійність — це далеко не весь перелік реалізованих завдань. Тож чим жила корпорація та яких успіхів досягла минулого року?

Збільшення кількості країн-партнерів
Торік «Міст» почав доправляти пачки в Азербайджан і Вірменію. Корпорація пропонує кращу ціну й умови доставки у ці країни, тому просить своїх постійних українських клієнтів поширювати інформацію серед друзів і колеґ, котрі мають коріння чи знайомих у Азербайджані та Вірменії.

«Вишивана хода-2017»

Реалізація грошових переказів через ПБ
Упродовж року корпорація «Міст» вела перемовини з лідером роздрібного банківського ринку України — «ПриватБанком» (ПБ). Саме він має найбільшу мережу відділень і забезпечує найкращі банківські послуги в Україні. Вже з грудня 2017 року клієнти корпорації «Міст» мають змогу відправити гроші в Україну так, аби отримувачі одержали переказ у мережі ПБ: у відділенні, банкоматі чи терміналі, он-лайн через «Приват24», а також за телефоном гарячої лінії.
Можливість отримання в «Райффайзен Банку Аваль» також зберігається, так само, як і доставка грошей до рук отримувача по Україні.

Покращення якості та швидкості доставок
«Міст» значно покращив доставку пакунків у країни Балтії, зробивши сервіс надійнішим і швидшим. Тепер із Торонто посилки надходять до Литви, Латвії й Естонії за два-чотири тижні повітрям чи сім-вісім тижнів морем.
Крім цього, канадський уряд виключив Білорусь зі списку країн, для яких необхідний дозвіл на відправку персональних посилок. Тож швидкість доставки у Білорусь тепер знову становить два-три тижні літаком і чотири-шість тижнів кораблем.

Розробка персонального кабінету
Торік фахівці корпорації розпочали розробку персонального кабінету для клієнтів в Україні, Канаді та США. Вона дозволить клієнтам реєструвати он-лайн свої вантажі у системі корпорації «Міст» для швидшого та зручнішого використання послуг доставки. Деякі з аґентів компанії вже використовують цей портал для внутрішніх процедур, але процес розробки триває, аби зробити сервіс надійним і максимально зручним у використанні.

Мобільна версія веб-сайту

Адаптація сайту для перегляду з мобільних пристроїв
Із кожним днем усе більше людей користуються смартфонами та планшетами частіше, ніж стаціонарним комп’ютером. Саме тому компанія внесла ряд змін на веб-сайті й адаптувала його для перегляду зі смартфонів. Додали сторінку для простішого замовлення товарів із канадських інтернет-крамниць для клієнтів з України, а також створили сторінку з цінами на доставку посилок, на бандеролі та на грошові перекази. Крім цього, розпочали роботу над докорінною зміною веб-сайту для кращого користування.

Розробка он-лайн-версії «Подарункової програми»
2017-го мостовці розпочали розробку он-лайн-версії «Подарункової програми корпорації «Міст», яка наразі пропонує перелік товарів із каталога. Їх можна замовити в Канаді та США, а представники корпорації придбають і доправлять їх в Україні.

Маленький учасник акції «Народжені у вишиванці»

Розробка та поширення корпоративних календарів
Традиційним для корпорації є підготовка та поширення календарів. 2017 року працівники
«Моста» розіслали корпоративні календарі з українськими, канадськими, американськими державними, а також із релігійними святами. Як це не дивно, але цього року вперше тема календаря об’єднала мости з різних куточків України — від Ужгорода до Запоріжжя.

Спонсорство й участь у благодійних заходах
Звітування про благодійність необхідне для того, щоби показувати на власному прикладі, що допомога іншим — важлива та потрібна. «Міст» традиційно підтримує як відомі, так і молоді ініціативи, церкви, школи, доброчинні акції, розважальні заходи, організації в Україні і по всій Північній Америці. 2017 року через «Міст» знову було відправлено десятки тонн гуманітарної допомоги для української армії, сімей ветеранів, лікарень і дитячих будинків. Торік корпорація була спонсором і взяла участь у більш ніж 120 заходах у Канаді та США, з яких 22 — українські фестивалі.

Гумор-шоу «Вар’яти» у Торонто

Також серед заходів: Ігри нескорених, 50-ліття Світового конґресу українців, Благодійний ґала-вечір до 150-річчя Канади від Фундації «Будучність», День Незалежності України в Оттаві за участі Онуки, старт програми «Народжені у вишиванці» та «Вишиваного каналу», тур «Вар’яти-шоу» зі Сергієм Притулою та багато-багато інших не менш важливих проектів.

Проведення акцій із цінними подарунками
2017 року «Міст» реалізував чимало цікавих акцій із цінними подарунками. Завдяки різноманітним конкурсам клієнтам компанії подарували камеру GoPro, розумний годинник FitBit, кілька планшетів різних брендів, комп’ютер MacBook Pro. Крім цього, корпорація провела розіграш двох авіаквитків Торонто-Київ-Торонто й екскурсію в одному з міст України. Також більше як 15 подарункових сертифікатів було розіграно на благодійних і святкових заходах.

Переможниця розіграшу в Чикаґ

2018-го корпорація «Міст» планує не зупинятися на досягнутому, а продовжувати покращувати якість послуг, збільшувати їхній асортимент. А головне — робити так, аби рідні, близькі люди в різних країнах не відчували відстані, натомість швидко отримували одне від одного речі, кошти, подарунки й водночас тепло та турботу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply