Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Конкурс дитячої творчості ім. Анни Кісіль

Автор:

|

Жовтень 15, 2021

|

Рубрика:

Конкурс дитячої творчості  ім. Анни Кісіль
Анна Кісіль

Міжнародна організація українських громад «Четверта хвиля» проводить Всеканадський конкурс дитячої творчості ім. Анни Кісіль. Конкурс присвячений 30-річчю Незалежності України. Конкурс проводять у трьох номінаціях: малювання, декламування, спів.
До уваги мам, татусів, бабусь, дідусів, вчителів і родичів дітей віком від п’яти до 15 років, які проживають у Канаді, люблять малювати, співати або декламувати українською мовою, запрошуємо реєструвати дітей для участі у Всеканадському конкурсі дитячої творчості ім. Анни Кісіль.
На прохання та запити майбутніх учасників та їхніх батьків і педагогів реєстрацію продовжили. Ви можете зареєструватися та подати конкурсні роботи до 31 жовтня ц. р.
Оплата за реєстрацію одного учасника становить $20. Зареєстрований учасник може брати участь одночасно в кількох секціях, додаткова сплата реєстраційного внеску не потрібна.
Роботи оцінюватиме кваліфіковане профільне журі. Переможці отримають грошові премії, також будуть заохочувальні призи і премії для тих учасників, чиї роботи не отримали призових місць, але були відзначені. Призовий фонд більший за суму реєстраційних внесків завдяки участі спонсорів і партнерів організації.
Як повідомляв «Міст», СФУЖО заснувала стипендію ім. Анни Кісіль.
Мистецький комітет

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply