Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Канадці вимагають закрити небо над Україною

Автор:

|

Березень 20, 2022

|

Рубрика:

Канадці вимагають закрити небо над Україною
Мітинґ у Торонто

У неділю, 13 березня, на вулиці багатьох канадських міст вийшли десятки тисяч мітинґарів, які виступили проти розв’язаної РФ війни в Україні. Наймасовіша акція, яку організував Конґрес українців Канади (КУК), відбулась у Торонто. Підтримати Україну вийшли більше 10 тис. містян. Учасники акції вимагали зупинити Путіна та забезпечити безпольотну зону у небі над Україною.
Представники КУК-Торонто подякували Майклу Левітту з організації «Друзі Центру Симона Візенталя» за його полум’яну та натхненну промову. Також особливу подяку висловили Шебе Бірхану з Комісії з міжнародного правосуддя та підзвітності та Віктору Малареку за їхню підтримку, а також усім численним співтовариствам у Торонто та Канаді, які приєдналися до мітинґу. Під стінами консульства США у Торонто мітинґарі вимагали закрити українське небо. Про це повідомив Хав’єр Апонюк Савич, член управи КУК-Торонто, й анонсував нові мітинґи.
В Оттаві до мітинґу біля будівлі мерії долучилися кілька тисяч людей. Виступили іноземні дипломати, зокрема, й посол Естонії Канаді, які запевнили у незмінній підтримці суверенітету України. А Мері Саймон, генерал-губернаторка Канади, на знак солідарності з народом України одягнула українську хустку.
У Вінніпеґу (провінція Манітоба), попри мороз, на вулиці вийшли сотні людей, аби висловити солідарність із Україною. Мітинґи на підтримку України відбулися також у Саскатуні (провінція Саскачеван) й кількох інших містах Канади.
Як повідомляв «Міст», у Канаді відбулися акції на підтримку України.

Ольга Глущенко, УП

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply