Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Канадські лікарі безкоштовно прооперують бійців АТО

Автор:

|

Жовтень 08, 2015

|

Рубрика:

Канадські лікарі безкоштовно прооперують бійців АТО

Христина Валер

У Києві канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Майдану і бійцям Антитерористичної операції (АТО). Як сказала Христина Валер, директор гуманітарних ініціатив громадської організації Ukraine Canada Foundation, з такою ініціативою виступила її організація спільно з урядом Канади. «З 23 жовтня по 1 листопада ми будемо в Києві оперувати в Центральному військовому госпіталі, будемо проводити операції для поранених активістів і воїнів. Операції є безкоштовними», — повідомила вона.
Посадовець поінформувала, що зараз відбувається пошук поранених, котрі потребують оперування. «Ми сподіваємося, що зможемо зробити 30-40 операцій», — додала вона. За її словами, уряд Канади виділив 1,2 млн CAD на проведення цієї місії. Христина Валер зазначила, що це буде вже третя місія, в ході попередніх двох були прооперовані близько 60 осіб.
Крім того, планується проведення ще однієї такої місії в лютому 2016-го. Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі та верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин і рубців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply