Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Канада збільшила кількість інструкторів для ЗСУ

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Канада збільшила кількість інструкторів для ЗСУ

Павло Ґрод, голова КУК

В Україну 26 січня прибули ще 50 канадських військових інструкторів у рамках операції UNIFIER. Про це повідомив Роман Ващук, посол Канади в Україні. «Підтримуємо Міністерство оборони у відстоюванні суверенітету, безпеки і стабільності в Україні», — написав він у Twitter. Своєю чергою, Крістофер Рівз, керівник військової місії в Україні, зазначив, що наразі канадська місія стала найчисельнішою, не уточнивши точної кількості військових із Канади.
«Цим збільшенням кількості інструкторів наших Збройних сил (ЗС) ми демонструємо непохитну відданість Канади Україні й її народу. Ця допомога у тренуванні ґрунтується на попередній підтримці нашим урядом і зміцнить зусилля України з підтримання власного суверенітету, безпеки та стабільності», — заявив Харджит Саджан, міністр оборони Канади.
Відреагувала на це рішення й діаспора. Конґрес українців Канади (КУК) привітав рішення уряду країни збільшити кількість інструкторів ЗС Канади в Україні в рамках військової тренувальної місії UNIFER. «Доправлення додаткових 48 військових Канади до місії UNIFIER — це важливий крок у процесі зміцнення обороноздатності України. КУК дякує урядові Канади за його постійну відданість українському народу», — зазначив Павло Ґрод, президент КУК.
До слова, Україна також хоче закупити у Канади озброєння. Про це заявив Степан Полторак, міністр оборони України. «Канада прийняла рішення про можливість продажу Україні стрілецького озброєння й узагалі озброєння, оснащення. Ми плануємо деякі позиції відпрацювати, зокрема і з Канадою, щодо військово-технічної співпраці, зокрема й закупівлі, оснащення озброєння, техніки у наших партнерів», — поінформував він.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply