Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Канада запропонувала Україні за власний кошт зробити ремонт у в’язницях

Автор:

|

Березень 08, 2016

|

Рубрика:

Канада запропонувала Україні за власний кошт зробити ремонт у в’язницях

main

Канада виявила бажання прийняти участь в реформі пенітенціарної системи України шляхом реконструкції деяких закладів позбавлення волі. Про це розповів міністр юстиції України Павло Петренко, після візиту в Канаду.

Петренко розповів, що Канада не єдина країна, з якою ведуться переговори про допомогу в пілотному проекті з ремонту українських тюрм. До цих задумів вважають за потрібне долучитись Великобританія та Норвегія. Міністр юстиції пояснює: «Я запропонував проект по співпраці, що стосувався ремонту в тюрмах. Великобританія та Норвегія взялись за розроблення їх. Наприклад, Норвегія зараз досліджує області, в яких вона могла б почати працювати. В обраній області норвежці за власний рахунок реконструює всі колонії та побудує систему апробації. Такі ж плани має і Великобританія. Оскільки, ця ідея була підтримана, то ми вирішили запропонувати такий проект і канадцям. Канада санкціонувала долучення до цього проекту. Таким чином виходить: три області – три країни».

Петренко уточнює, що він звернувся до канадських посадовців з проханням отримання технічної документації для створення сучасних закладів позбавлення волі. Міністр пояснює: «Ми розуміємо, що виділення технічної допомоги потребує деякого часу для планування та закладення в бюджет, тому ми спочатку попросили проекти і технічну документацію нових закладів СІЗО».

Нагадуємо, що є державний план про перенесення СІЗО із центрів українських міст. Це може прискорити процес реформ за рахунок допомоги інших країн. «Таким чином ще на етапі оголошення конкурсу ми представим потенційним інвесторам всі технічні умови, які висуваються до будівель СІЗО. Наші іноземні партнери пропонують документацію вже існуючих СІЗО. Це буде швидко і не потребуватиме додаткових коштів» – зазначає Петренко.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply