Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Іван Бейкер став кандидатом у депутати до федерального парламенту

Автор:

|

Травень 29, 2019

|

Рубрика:

Іван Бейкер став кандидатом у депутати до федерального парламенту

Іван Бейкер на зустрічі з виборцями

Івана Бейкера, колишнього члена провінційного парламенту (МПП) Етобіко-центр, номінували на кандидата в депутати парламенту від Ліберальної партії на федеральних виборах 21 жовтня ц. р. «Це було неймовірно: бачити таку вражаючу кількість людей зі спільноти Етобіко-центру, котрі прибули з метою виявити мені свою підтримку, — сказав він. — Я балотуюся в народні депутати, позаяк потрібно досягти значно більшого, щоб покращити рівень життя нашої громади, а, отже, й усієї Канади. Маю за честь отримати підтримку великої кількості мешканців Етобіко-центру і з нетерпінням чекаю, коли стану «сильним голосом» нашої спільноти в Оттаві».
Сотні прихильників 23 травня взяли участь у номінаційних зборах у пластовому центрі «Гуцуляк», де п. Бейкера проголосили кандидатом Ліберальної партії Канади від Етобіко-центру. Крім цього, до сильної підтримки спільноти долучилися видатні лідери громад, відомі федеральні і провінційні ліберали: Борис Вжесневський, теперішній депутат парламенту Канади (MP) від Етобіко-центру; Донна Кенсфілд, колишній провінційний депутат (MPP) від Етобіко-центру; Джеймс Малоні, народний депутат (MP) від Етобіко-Шору; Марко Мендічіно, народний депутат (MP) від Ерлінґтон-Лоуренсу; Сюзанна Коен, президент Ліберальної партії Канади; Надія Ґеррера, колишній кандидат у депутати від Ліберальної партії Онтаріо від Паркдейл-Гайпарку;
Крістіна Мартінс, колишній депутат (MPP) від Девенпорту; Джон Кемпбелл, колишній радник міста Торонто.
Іван Бейкер і спеціальні гості наголосили на тому, що виборча кампанія може бути успішною лише за активної допомоги багатьох добровольців і донорів. А тому вони попросили прихильників жертвувати на передвиборчу кампанію п. Бейкера свій час або гроші.
Прес-служба Івана Бейкера


Іван Бейкер допомагає людям.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply