Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Іван Бейкер очолив групу дружби між Україною та Канадою

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Іван Бейкер очолив групу дружби між Україною та Канадою
Іван Бейкер і група дружби між Україною та Канадою

Світовий конґрес українців (СКУ) привітав Івана Бейкера, депутата від Ліберальної партії Канади, з обранням на посаду голови парламентської групи дружби між Україною та Канадою. «СКУ сподівається на подальшу співпрацю з канадськими парламентарями з метою підтримки України й об’єднання міжнародних зусиль для подальшого розвитку України як незалежної, демократичної, територіально цілісної європейської держави», — йдеться в привітання.
Нагадаємо, групу дружби з Україною члени обох палат федерального парламенту Канади створили 10 березня ц. р. «Для мене велика честь бути обраним депутатами та сенаторами від усіх партій головою парламентської групи дружби між Україною та Канадою. Ця група є однією з найбільших і найактивніших парламентських груп дружби, адже до неї входять понад 100 представників різних партій», — зазначив Іван Бейкер. За його словами, завданнями групи є створення майданчику для обміну ідеями між канадськими та українськими парламентарями, а також розвиток політичних, економічних і культурних взаємин між Канадою й Україною.
«Канада перебуває на передовій міжнародної підтримки українських демократичних, економічних та оборонних реформ, а також суверенітету та територіальної цілісності України. Я прагну співпрацювати з колегами по групі з усіх партій задля подальшої підтримки процвітання, суверенітету й територіальної цілісності України», — наголосив депутат.
Група дружби з Україною традиційно формується у кожному скликанні федерального парламенту Канади. У попередньому складі, впродовж 2015-2019 рр., бажання долучитися до неї висловили 84 законодавці. Загалом в обох палатах канадського парламенту засідають 443 депутати, тобто стати членом групи дружби з Україною цього року зголосилася майже чверть народних обранців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply