Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Інна Кручек (10.06.1967-4.08.2019)

Автор:

|

Серпень 08, 2019

|

Рубрика:

Інна Кручек (10.06.1967-4.08.2019)

Із глибоким сумом повідомляємо, що 4 серпня 2019-го в Торонто на 53-му році життя несподівано перестало битися серце Інни Володимирівни Кручек, головної редакторки канадського випуску тижневика «Міст», котра працювала у редакції з першого ж дня заснування тижневика 1997-го.
Відійшла у Вічність добра, сповнена світла й енергії людина. Людина, котра своєю життєрадісністю заряджала всіх, хто її знав. А також тисячі людей, чиїх душ та умів торкнулася пані редакторка через сторінки видання, якому присвятила більшу частину свого життя, передаючи читачам тонус власного серця. Бракує слів, аби виразити смуток, який огорнув не лише сім’ю, а й багатьох людей, котрі пам’ятають проникливий голос, мудрі поради, іскристий сміх нашої Інни.
Полум’я болю обпікає душу від думки, що її ніколи не буде поряд із нами. Невимовна туга прийшла в серця тих, кого залишила турботлива донька, вірна дружина, фантастична мати. Поруч із ними у скорботі схилили голову всі, хто мав щастя відчути дружні почуття незабутньої жінки. Людина живе доти, доки її пам’ятають, світла пам’ять про Інну Володимирівну вічно житиме в наших серцях.
Молімося за упокій її душі з вірою, що Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна та світла їй пам’ять! Спочивай спокійно у Царстві Божому, наша сонячна Інно.
Найщиріші свої співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати мамі, чоловікові, сину та всім рідним і близьким покійної.
У глибокому смутку та печалі Інна залишила чоловіка Миколу та шестирічного маленького синочка Михайлика. просимо складати свої пожертви для допомоги Михайлику та його татові у цей скрутний час: http://bit.ly/helpkruchek
Друзі покійної залишили свої відгуки на її сторінці у Facebook. Оксана Соколик: «Я не можу сприйняти»; Степан Ґеник-Березовський: «Тяжко повірити! Вічная пам’ять»; Світлана Сливка-Левинська: «Не уявляю, як без тебе далі жити»; Карина Платош: «Який жаль огортає, коли відходить така світла людина. Вічная пам’ять».
Прощання з Інною Кручек відбудеться в п’ятницю, 9 серпня, з шостої до дев’ятої вечора (просимо приносити пожертви). Похоронні відправи проведуть у суботу, 10 серпня. Початок о першій годині пополудні за адресою: Turner & Porter Peel Chapel 2180 Hurontario St, Mississauga, ON L5B IMS (Hwy 10, N of the QEW). Співчуття в Інтернеті доступні через веб-сайт www.turnerporter.ca
Рідні, близькі, друзі, працівники компанії «Міст», радіо «Міст», а також колектив редакції тижневика «Міст»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply