Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Хто лобіює інтереси Києва у Північній Америці

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Хто лобіює інтереси Києва у Північній Америці

Джейсон Смар

Українська діаспора в Північній Америці потужно лобіює інтереси Києва у Вашинґтоні, з чим рахується Дональд Трамп. Про це заявив Джейсон Смарт, американський політолог і директор неурядової організації For a free Ukraine.
За його словами, американські та канадські засоби масової інформації «все більше і більше говорять про Україну». «За це треба дякувати діаспорі в Америці та Канаді. Може, вони ніколи і не були в Україні, але вони вважають себе українцями. Вони лобіюють інтереси України постійно в Конґресі та Білому домі», — вважає експерт. Він наголосив, що завдяки зусиллям діаспори все більше американців дізнаються правду про російську аґресію проти України.
У цьому питанні велику підтримку Києву надає Оттава. Джейсон Смарт назвав Джастіна Трюдо, прем’єр-міністра Канади, приятелем України, котрий у бесідах із президентом США зачіпає українське питання. «У нас є спільний інтерес у підтримці України. Сподіваюся, що це буде скоро і ми побачимо конкретні результати», — так п. Смарт позначив позицію США та Канади.

До слова
Президент США має намір запропонувати новий проект бюджету, згідно з яким кілька країн, в т. ч. Україна, замість безоплатної військової допомоги будуть отримувати кредити. Про це повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на свої джерела. Крім України, це можуть Пакистан, Туніс, Ліван, Колумбія, Філіппіни та В’єтнам. У новому проекті бюджету передбачається зберегти видачу військових грантів Ізраїлю, який є найбільшим одержувачем військової допомоги США, Єгипту та Йорданії. Досі на надання безоплатної військової допомоги Вашинґтон витрачав близько 6 млрд USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply