Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Герман насмішила діаспору

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Герман насмішила діаспору

Україна підпише 2013 року Угоду про асоціацію з ЄС. Про це йдеться в спільному привітанні президента Віктора Януковича, прем’єра Миколи Азарова та спікера парламенту Володимира Рибака до Конґресу українців Канади, яке виголосила радник президента Ганна Герман. «Цей рік увійде в історію як рік нового цивілізаційного вибору України, як рік, коли Україна підпише Угоду про асоціацію», — процитувала вона главу держави.

Коментуючи долю Юлії Тимошенко, п. Герман зазначила у своєму виступі перед КУК: «Ми повинні зробити все, щоби було знайдено мудрий компроміс, продиктований інтересами держави».
«Або зараз, або ніколи. Не вірю, що Україна може відкласти підписання до 2014-го. Якщо зараз не підписати, Україну розірвуть внутрішні конфлікти та вороги, які не хочуть, щоб Україна була в Європі», — зазначила чиновник.
Ганна Герман також зауважила, що її «не цікавить прізвище наступного президента». «Для мене важливо, щоби він був обраний на чесних демократичних виборах», — сказала вона. Ця її репліка викликала сміх серед присутніх у залі, після чого ведучий навіть закликав аудиторію демонструвати повагу до інших доповідачів.
«Так сталося, що саме Янукович буде людиною, яка здійснить цю мету (Угоду про асоціацію). Ви можете сміятися із цього чи не аплодувати, але він це зробить», — наголосила п. Герман. Водночас, за її словами, підписання Угоди без проведення реформ не допоможе Вікторові Януковичу бути обраним на другий термін. «Якщо Янукович підпише угоду, але не буде будувати Європу в Україні, то чи буде в опозиції єдиний кандидат на виборах, чи буде 20 кандидатів — це йому не допоможе», — констатувала чиновниця.
«Чому постраждала Юлія Тимошенко? Тому що, перебуваючи при владі, вона не намагалася змінити правосуддя — і ця система спрацювала проти неї», — резюмувала радник президента.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply