Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Friends Of Ukraine Defense Forces Fund допомогає Україні

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Friends Of Ukraine Defense Forces Fund допомогає Україні
Лада Стоян — праворуч

Лада Стоян — праворуч

Ми знову звітуємо про нашу допомогу Україні з фонду «Приятелі Збройних сил України» — Friends Of Ukraine Defense Forces Fund, заснований Ліґою українців та Ліґою українок Канади в кредитовій спілці «Будучність».
І знову закликаємо громаду не зупинятись, а продовжувати допомагати. Наші захисники стоять на межі зіткнення та стримують ворога. Щотижня «Небесний батальйон» поповнюється новими героями, котрі віддають своє життя за Україну. Не зважаючи на те, що український уряд забезпечує армію, тієї допомоги все ж таки недостатньо. Беручи до уваги, в яких умовах живуть і воюють наші вояки, їхні одяг і взуття швидко зношуються, згоряють від розриву снарядів. Є постійна потреба в медикаментах, пальному й оптиці.
Отже, звітуємо про нашу допомогу.
У цій інформації мова іде про маленьку Ладу Стоян, батьки котрої були волонтероми та допомагали армії. Лада залишилася круглою сиротою.
Не будьмо байдужими! Допомагаймо наши хлопцям! Просимо приносити дотації до будь-якого відділу «Будучності», або висилати чеки на адресу: League Of Ukrainian Canadians,
9 Plastics Ave., Toronto, ON, M8Z 4B6.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply