Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Дитячий хор «Жайвір» відзначив десятиліття своєї творчості

Автор:

|

Січень 11, 2018

|

Рубрика:

Дитячий хор «Жайвір» відзначив десятиліття своєї творчості

Хор був створений за ініціативи дириґента Олесі Коник, при організаційній підтримці Ірки й Ореста Кострубів, при Спілці української молоді.
Олеся Коник, професійний дириґент та педагог, працює над розширенням репертуару, додаючи пісні вищої складності, звертає увагу на якість співу й учить дітей не просто співати, а співати правильно. Незмінним піаністом упродовж років є Оксана Скіра.
Хор є активним в житті української громади,виступає на святах УПА, Шевченківських і різдвяних концертах, ярмарках, фестивалях, доброчинних концертах «Коріння Шевченківського роду», «Діти Канади — дітям України», з гаївками для сеньйорів у пансіоні Івана Франка.
«Жайвір» постійний учасник Музичного фестивалю. З великим успіхом він виступав як окремий колектив, а також у зведеному складі з чоловічим хором «Прометей» і канадським хором The Village Voices у концерті колядок.
У «Жайворі» діти вчаться не тільки співати, але й вивчають українську мову, традиції, культуру, історію. Вони знають про своє коріння і пишаються, що є частиною української громади.
Ювілейне відзначення хору відбулося в чудовому «Олд-Мілі» та складалося з двох частин: концерту «Жайвору» та Новорічного маскараду. Світлини покажуть вам, що відбувалося під час відзначення, але не зможуть передати дух святкування. Це було велике, родинне свято. Свято пісні, музики, танцю, розваг, радощів і сміху.

У виконанні хору прозвучали дитячі пісні та колядки

До виступу долучився молодіжний ансамбль «Пролісок», а це діти, які виросли в «Жайворі», але набравшись досвіду, як пісенного, так і сценічного, перейшли на вищий ступінь виконання пісень. Дириґент Олеся Коник і концертмейстер Оксана Скіра

Настоятель Катедри Святого Йосафата о. Володимир Янішевський привітав «Жайвір» із ювілеєм

О. Ігор Ковальчук — директор музею вишитої ікони ім. о. д-ра Дмитра Блажійовського у Львові, привітав усіх присутніх із прийдешнім Новим роком і Різдвяними святами та зазначив, що приємно вражений як українці в Канаді змалечку виховують дітей у патріотичному дусі та в любові до свого коріння

Подарунки від кредитової спілки «Будучність», а це футболки для учасників хору з новим логотипом, вручила працівниця кредитівки Андрея Кузьмин (ліворуч) дириґентові хору Олесі Коник

Ліґа українок Канади (відділ Торонто) — Галина Винник подарувала кожному учаснику квитки до кінотеатру

Від імені батьків хористів, д-р Оксана Піх привітала словом і квітами дириґента хору Олесю Коник та концертмейстера Оксана Скіру

Маргарет Самійло запалює свічки на ювілейному торті, який вона разом із чоловіком Іваном подарували для хористів

Ювілейний торт

Усі присутні заспівали «Многая літа»

Велика подяка — волонтеру Олександру Коваленку, котрий під час святкування демонстрував історичні фотографії та відеоуривки з попередніх виступів «Жайвору».

Успіхом на Маскараді користувалась Smart Start Academy на чолі з Настею Соколик. Діти та дорослі писали та розмальовувати листівки для українських військових і займалися ручними роботами

Майстер ілюзій Володимир Мартинюк зачарував присутніх фокусами та магією

На Маскараді працювали волонтери Ірина й Орест Довганики, їм за це — велика подяка

Дякуємо волонтеру та директору суботньої школи ім. Юрія Липи Оксані Соколик

Дякуємо волонтеру та фотографу Богдану Поповичу

Гості Маскараду Марко та Данилко з мамою Тетяною Бідяк-Пітт (праворуч) та хресною мамою Андреєю Кузьмин

Учасники «Жайвору» Оксана-Наталя та Марія-Євгенія з мамою Наталею Апонюк-Савич виграли приз

Оксана Гордіюк, старша онука котрої співає в «Жайворі», вчить ноти з молодшою Дзвінкою

Дякуємо головному спонсору свята кредитовій спілці «Будучність» за постійну підтримку. Дякуємо за підтримку Лізі українок Канади, Лізі українців Канади, Спілці української молоді, Українському культурному центру, Фундації «Прометей», Nestor S. Wolicki Barrister & Solicitor, Dr. Alexander Rozgoni, Yanox Lazer – Oksana Ostashowa, Dr. Oksana Pikh Family Dentistry, Old Mill, CLM Steel Roofing та журналу «Розумники».
Бажаємо «Жайвору» нових пісень, цікавих концертів, вдячних слухачів та многая, многая літа!

Запишіть дитину до хору за тел.: 416–246-1371
Відвідайте нашу сторінку у Facebook Ансамблі СУМ – SUM Ensembles.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply