Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Дворічні звітно-виборчі збори КУК у Торонто

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Дворічні звітно-виборчі збори КУК у Торонто
Члени новообраної управи Конґресу українців Канади (відділ Торонто)

Члени новообраної управи Конґресу українців Канади (відділ Торонто)

Завершився дворічний термін діяльності Конґресу українців Канади (КУК), відділ Торонто. Підсумком його роботи стало проведення дворічних звітно-виборчих зборів. Цей період був насичений різними важливими подіями й інтенсивною участю управи. Усі без винятку комітети активно працювали над своїми проектами. Успішним проведенням цих заходів завдячуємо активній, наполегливій, злагодженій праці всіх членів управи КУК у Торонто. Це у своїх привітах відзначили Павло Ґрод, голова Національного конґресу українців Канади, і Степан Андрусяк, голова провінційної ради КУК.
Цікавими фактами поділилася у своєму звіті Оксана Рева, голова КУК-Торонто. Вона розповіла про діяльність управи відділу. Тепер КУК-Торонто об’єднує 46 складових громадських організацій. Адміністративна робота відділу охоплює не лише проведення сходин екзекутиви й управи. Регулярно проводяться ширші сходини громадських організацій, сходини діючих комітетів і телеконференції. За період із 2009-го по 2014 рік управа КУК-Торонто представляла свої складові організації та громаду на різних заходах серед інших організацій 246 разів, унаслідок чого помітно розширилися зв’язки з іншими спільнотами. Традиційно щороку КУК-Торонто організовує та проводить День незалежності України, День воїна й панахиди за жертвами Голодомору в Україні. Винятковою цьогорічною подією був захід із відзначення за провідну роль в українській громаді її представників, організований КУК-Торонто спільно із Централею КУК (вересень 2013-го). Разом із Національним КУК успішно проведено 23-й трирічний Конґрес КУК (листопад 2013-го). До 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка відбувся концерт, що став результатом плідної співпраці з хором «Веснівка» (березень 2014-го).
Залишаючи свою посаду в КУК-Торонто, п. Рева подякувала українській громаді за довіру у виконанні обов’язків голови. Вона висловила подяку за плідну співпрацю управі відділу та КУК-Централі, онтарійському КУК і Комітету українок Канади (відділ Торонто). Слова вдячності прозвучали на адресу членів комітетів КУК-Торонто — за плідну працю на теренах української громади. Фінансова підтримка й дотації відіграють важливу роль у здійсненні проектів. Оксана Рева подякувала Українській кредитовій спілці й Українській кредитовій спілці «Будучність», Northland Power, Caravan Logistics, Starsky, родині Зарасків, Я. Гуцуляк за постійну підтримку заходів КУК-Торонто, які, без сумніву, згуртовують українську громаду в Торонто та за його межами.
Відгуком на надзвичайні демократичні зміни й на підтримку подій в Україні було створення комітету Євромайдану. Діяльність комітету «Євромайдан-Канада» займає особливу нішу. Розпочавши свою роботу в листопаді 2013-го та маючи на меті організувати громаду для допомоги Україні, комітет активно й регулярно працює і нині. Власне, КУК-Торонто видав мандат для роботи цього комітету. Маркіян Швець, голова комітету, висловив удячність управі філії УНО-Торонто за надання приміщення для проведення засідань. Заходи на підтримку України, які організовує комітет, висвітлюються в засобах масової інформації в Канаді, широко демонструються виступи й інтерв’ю представників української громади щодо подій в Україні. На знак пошани до мужності й свідомості українського народу, до його волевиявлення в справі утвердження демократичних засад уряд Канади та провінційні органи влади виділили значну фінансову допомогу для України. Приємною несподіванкою було вручення грамоти від Українського козацтва та присвоєння звання «сотника» п. Швецю за його працю для добра української громади.
Під час зборів відбулися вибори нового складу управи КУК-Торонто. Приємно вітати й нових членів у складі управи — активістів української громади, котрі виявляють готовність до праці у наступній каденції. Тарас Багрій, новообраний голова КУК-Торонто, подякував українській громаді за довіру та покладені на нього обов’язки й велику відповідальність і запевнив, що буде працювати для блага та розбудови української громади в Торонто. Він висловив визнання уступаючій управі й подякував її членам за особистий внесок і невтомну працю на добро української громади та висловив надію на тісну співпрацю й плідну роботу новообраної управи.
Тарас Багрій окреслив плани майбутньої праці, зокрема в напрямку збільшення членства в українських організаціях і тих, що входять до складу КУК-Торонто, започаткування робочих майстерень/зустрічей для допомоги організаціям, видозміни веб-сайту КУК-Торонто з метою створення інформатора для громади. Важливим чинником у діяльності на два наступних роки є підтримка українців – кандидатів до уряду Канади та сприяння демократичним процесам в Україні. Уже зроблено багато на терені українства, а сьогодення накреслює нові задуми, проекти й перспективи для зміцнення та розбудови нашої громади. Адже в єдності — наша сила!
Прес-служба КУК-Торонто

Новообрана управа Конґресу українців Канади, відділ Торонто, 2014-2016
Члени екзекутиви: Тарас Багрій, голова; Оксана Рева, колишня голова; Оля Одинська-Ґрод, заступник, організаційні справи; Маркіян Швець, зовнішні відносини; Петро Штурин, заступник, фінанси та внутрішні справи; Леся Винницька, заступник, адміністративні справи.
Члени управи: Тарас Антонів, Леся Бонк, Славко Борис, Богдан Винницький, Павло Горбаль, Люба Зараска, Петро Кардаш, Анна Кісіль, Оксана Левицька, Богдан Мацюра, Євгенія Петрова, Надя Прокопів, Павло Сохоцький, Марійка Стадник, Максим Столяревський, Ліда Фалкомер і Юрій Швидченко.
Контрольна комісія: Андрій Тарапацький, Володимир Вигилюк і Кассандра Прокопів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply