Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Дворічні звітно-виборчі збори КУК-Торонто

Автор:

|

Травень 17, 2018

|

Рубрика:

Дворічні звітно-виборчі збори КУК-Торонто

Тарас Багрій

Нещодавно у будинку Українського національного об’єднання на 145 Evans Ave відбулися дворічні звітно-виборчі збори Конґресу українців Канади (КУК, відділ Торонто). Серед основних питань порядку денного зборів було підведення підсумків праці місцевого відділу КУК у 2016-2018 рр. та вибори голови й управи.
Гостей і делегатів складових організацій, що чисельно представила українська громада Торонто, привітали Павло Ґрод, голова КУК та Іван Бейкер, депутат провінційного парламенту Онтаріо.
Тарас Багрій, голова КУК-Торонто, прозвітував про виконану за звітний період працю, відзначивши роботу комітетів із підготовки святкування Дня Незалежності України, вшанування жертв Голодомору, відзначення Дня Пам’яті, будівництва Меморіалу Голодомору. Він поінформував громаду про те, що КУК-Торонто працює над чотирма великими проектами: будівництво Меморіалу Голодомору, відзначення 100-річчя визвольної боротьби, продовження праці над Проектом Link, допомога в реалізації велопробігу «Чумацький шлях у Північну Америку», ініційованого учасниками антитерористичної операції та спортсменами в Україні.
Тарас Багрій озвучив три головні напрямки та пріоритети в роботі КУК на наступних два роки, а саме: розбудова української громади в Торонто; представлення української громади перед урядом Канади на різних його рівнях; допомога Україні. Він привітав вісім нових організацій, що увійшли до складу КУК-Торонто за останніх два роки, та звернув увагу на проблеми, які стоять перед Конґресом, та шляхи їх подолання.
На завершення п. Багрій щиро подякував усім членам управи й українській громаді, що працювали над втіленням у життя проектів Конґресу, та жертводавцям і спонсорам, які фінансово уможливили їхнє здійснення.
Петро Штурин представив фінансовий звіт, а Андрій Тарапацький — звіт Контрольної комісії. Оксана Рева, керівник проекту «Меморіал Голодомору», прозвітувала, що 11 квітня ц. р. вже офіційно розпочалося будівництво Меморіалу і наголосила, що проект є національним і громадським, тому всезагальна підтримка проекту є надзвичайно важливою.
Маркіян Швець у своєму виступі розповів про важливість проекту Link, який є загальнонаціональним. Його мета — залучити нашу громаду до співпраці зі своїми місцевими депутатами, щоб мати активну інформаційну мережу по всій країні. Така мережа гарантує, що обрані представники федерального уряду постійно мають оновлену інформацію з тих питань, що хвилюють нашу спільноту.
Після цього присутні делегати одноголосно переобрали головою КУК-Торонто Тараса Багрія та вибрали нову управу, до якої увійшли: Оксана Рева, Маркіян Швець, Петро Штурин, Леся Винницька, Марійка Стадник (екзекутива); Тарас Антонів, Леся Бонк, Роман Бонк, Павло Горбаль, Ніка Гутор, Олександр Ємець, Петро Кардаш, Анна Кісіль, Оксана Левицька, Володимир Палагнюк, Андрій Потічний, Надя Прокопів, Анна Семотюк, Олексій Слєпухов, Люба Тарапацька, Ліда Фалкомер, Богдан Чернявський, Оксана Черчик. Контрольна комісія: Андрій Тарапацький, Касандра Прокопів, Орест Галушка.
У своєму слові переобраний голова КУК-Торонто відзначив свою готовність далі працювати для загального добра та закликав всі організації до активної роботи і співпраці.

Надя Сидоренко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply