Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Дворічні звітно-виборчі збори КУК-Торонто

Автор:

|

Листопад 05, 2020

|

Рубрика:

Дворічні звітно-виборчі збори КУК-Торонто
Тарас Багрій

Дворічні звітно-виборчі збори Конґресу українців Канади (КУК), відділ Торонто, відбулися 14 жовтня ц. р. віртуально через платформу Zoom Webinar. Серед основних питань порядку денного зборів було підведення підсумків праці місцевого відділу КУК за період від 2018-го до 2020 року та вибори президента та Ради директорів.
Гостей і делегатів складових організацій, що численно представила українська громада Торонто, привітали: Леся Хичій, голова КУК; Марія Купріянова, виконавчий директор Світового конґресу українців; Олександр Шевченко, генеральний консул Генерального консульства України в Торонто.
Тарас Багрій, голова КУК-Торонто, прозвітував про виконану за звітний період працю, відзначивши роботу комітетів із підготовки святкування Дня Незалежності України, вшанування жертв Голодомору, відзначення Дня Пам’яті та комітету українського шкільництва. Відзначив і головні напрямки та пріоритети в роботі КУК, які й надалі лишаються актуальними, а саме: розбудова української громади в Торонто, представлення української громади перед урядом Канади на різних його рівнях та допомога Україні.
На завершення п. Багрій щиро подякував усім членам Ради директорів та українській громаді, котрі працювали над втіленням у життя проєктів КУК, а також жертводавцям і спонсорам, котрі фінансово уможливили їх здійснення.
Петро Штурин представив фінансовий звіт, а Андрій Тарапацький — звіт Контрольної комісії. Оксана Рева, керівниця проєкту «Меморіал Голодомору», прозвітувала про завершальні роботи над пам’ятником. Леся Бонк і Тарас Антонів, співголови комітету Дня Незалежності, прозвітували про відзначення Дня Незалежності, яке цього року через пандемію коронавірусу відбулося віртуально. Подякували українським телепрограмам «Форум» і «Контакт» за співпрацю у створенні репортажу про святкування Дня Незалежності української громади Торонто впродовж останніх років і підбірку музичних виступів.
Після цього присутні делегати одноголосно обрали Президентом КУК-Торонто Петра Штурина, котрий багато років працював як член Екзкекутиви КУК-Торонто, виконуючи фінансові обов’язки, та вибрали нову Раду директорів. До неї увійшли: екзекутивна — Тарас Багрій, Леся Бонк, Тарас Антонів, Марійка Стадник, Уляна Том’юк, Анна Семотюк; члени Ради директорів — Хав’єр Апонюк-Савич, Роман Бонк, Леся Винницька, Наталя Галич, Павло Горбаль, Ліля Гордієнко, Марта Гута, Надя Ґерелюк-Миндюк, Олександр Ємець, Петро Кардаш, Максим Пархомчук, Іван Підкович, Надя Прокопів, Нестор Санайко, Люба Славатинська, Олексій Слєпухов, Ірина Соломон, Стефанія Стадник, Люба Тарапацька, Маркіян Швець. Контрольна комісія: Андрій Тарапацький, Касандра Прокопів, Орест Галушка.
У своєму слові новообраний президент КУК-Торонто щиро подякував усім за довіру та відзначив свою готовність працювати для добра української громади. «Для мене велика честь і відповідальність очолювати таку організацію, як КУК-Торонто. Маючи 66 складових організацій, ми об’єднані та раді співпрацювати на благо Канади та України», — сказав він.
Петро Шурин подякував уступаючому президенту Тарасу Багрію за вмілий провід конґресу впродовж шести років, за розширення КУК новими організаціями, а уступаючим членам Ради директорів висловив велику подяку та визнання за працю і присвяту громаді.

Пресслужба Конґресу українців Канади (відділ Торонто)

Як повідомляв «Міст», міністр Шампань обговорив із КУК підтримку України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply