Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Допомога з Канади пораненому на Донбасі захиснику України

Автор:

|

Липень 25, 2021

|

Рубрика:

Допомога з Канади пораненому на Донбасі захиснику України
Володимир Петров та Юрій Ліпар

Українська кредитова спілка (УКС) із Торонто в рамках проєкту допомоги українським важкопораненим бійцям «УКС допомагає Україні» передала одноразову фінансову допомогу, яку члени громадської організації «Галицькі сурми» відразу вручили Володимиру Петрову, важкопораненому бійцю Збройних сил України. Про це повідомив Юрій Ліпар.
«Цього разу дороги доброчинців завели в місто Березне, що на півночі Рівненської області. Тут живе Володимир Петров, який пішов на російсько-українську війну добровольцем 2016 року. Він родом із Макіївки, тому тричі продовжував контракт із надією, що українська армія ввійде в це місто і він побачить там своїх рідних. Але куля російського снайпера змінила всі плани солдата», — зазначив активіст.
Володимир служив у 24-й бригаді, яка дислокувалась біля Мар’їнки. Був теплий червневий вечір 2019 року. Володимир був у дозорі. Коли поправляв маскувальну сітку над окопом, російський снайпер поцілив йому в стегнову кістку та розтрощив її. Добре що при собі він мав аптечку, тому сам собі стягнув жгутом ногу і перемотав бинтом.
«Потім були медичні заклади Курахового та Покровська. Пізніше — гелікоптером у Харківський госпіталь і на кінець — у Вінницький. Переніс кілька операцій. Реабілітацію проходив у Львівському військовому госпіталі. Зараз доброволець пересувається за допомогою милиць, або на візку. Одна нога коротша на 6 см. Реабілітація потрібна постійно», — повідомив п. Ліпар.
Як повідомляв «Міст», СКУ вдячний УКС за постійну підтримку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply