Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Добровольці — велика сила!

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Добровольці — велика сила!

Громадська праця тримається на людях доброї волі. Добровольці — це велика сила. Без їхньої праці неможливо уявити життя будь-якої громади, а тим більше — нашої. Коли ти живеш у своїй державі — це одне. А коли ти еміґрант — зовсім інше. Ти сам повинен дбати про збереження своєї ідентичності. Тому без людей доброї волі не було б українських церков, шкіл, кредитівок, культурних центрів.

25 червня ц. р. у театрі Isabel Bader Theatre відбулося нагородження добровольців 2013 Volunteer Service Awards, організоване Міністерством громадянства й еміґрації Онтаріо. На сцену виходили молоді люди, котрі тільки почали свою добровільну працю, і ветерани, за плечима яких – роки, віддані на користь різних організацій.
До Комітету українок Канади (відділ Торонто) входять представниці чотирьох українських жіночих організацій. Кожна із них має свої завдання та проекти, а Комітет є об’єднавчою ланкою й також виконує в громаді свої функції та моє свої проекти, у тому числі щорічне Свято героїнь і Свято Лесі Українки.
Комітет українок Канади (відділ Торонто) подав на нагородження шість осіб, а саме: Онисю Боровик (представницю Союз українок Канади), Юляну Смеречинську, Зоню Чорній і Олю Коваль (представниці Ліґи українських католицьких жінок Канади), Катрусю Ценюх і Оксану Сидорчук-Соколик (представниці Ліґи українок Канади).
Крім того, що кожна з пань довгі роки працює у своїй організації, вони жертовно віддають свій час і на працю в комітеті. Дякуємо вам, дорогі пані! Вітаємо вас і зичимо здоров’я та бажання надалі працювати на користь Канади й української громади. А для молоді це – гарний приклад для наслідування.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply