Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Добровільні армії України потребують вашої допомоги

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Добровільні армії України потребують вашої допомоги

Україна-Канада

У результаті триваючої співпраці та довіри «Aрмія SOS» у Києві назвала коаліцію «Україна-Канада» своїм представником у Канаді. Беремо на себе цю відповідальність серйозно, але не можемо зробити це поодинці. Коаліція має кілька методів для збору коштів. Ми працюємо без будь-яких адміністративних витрат. Кожен цент іде на потреби добровольчої армії.
Однією з основних функцій нашого партнерства з «Армією SOS» є переконати діаспорy, що їхні пожертви використовуються належним чином. У зв’язку з корупцією, яка все ще існує, армія України була зруйнована. Україна веде війну з використанням добровольчoї армії. Пересічні громадяни приносять усе, щоб годувати, одягати й озброювати добровольців. Коаліція «Україна-Канада» вважає, що ми не можемо покинути їх напризволяще у цей критичний момент. Коли-небудь історія напише про цю добровольчy армію, що воювали з московською oрдoю і терористaми в Україні. Що вони будуть писати про діаспору?

Допомога армії

На додачy до нашої дуже успішної клініки донорської крові 1 липня у нас заплановано й інші проекти. До початку наступного проекту, будь ласка, не чекайте. Ми намагаємося заповнити список реквізитів, щойно дозволять фінанси. Будь ласка, подивіться на світлини наших останніх поставок в Україну, зроблені в Києві минулого тижня. З вашою допомогою ми можемо обладнати армію та виграти війну.
Будь ласка, не відкладайте. Пам’ятайте дух Майдану!
З повагою, д-р Р. Гаpeйчук і Богдан Лoпатнюк
Тел.: 416-767-2100, 1-905-928-6265

Army SOS
Допоможи армії та Національній гвардії — захисти Україну!
Громадська ініціатива «Армія SOS» закликає всіх громадян, бізнесменів і компанії, кому небайдужа доля патріотів України, котрі стали на захист суверенітету та цілісності держави, допомогти армії й Національній гвардії України (НГУ).
Через складність ситуації на сході України, критичний стан і неповороткість державного механізму забезпечення Збройних сил адресна матеріально-технічна допомога, яку організовує та здійснює «Армія SOS», є саме тим засобом, який дає змогу оперативно забезпечувати нагальні потреби військовослужбовців та гвардійців.

Хто організовує надання допомоги
Організацію здійснює громадська ініціатива «Армія SOS» (www.facebook.com/groups/armia.sos), яку створено для координації зусиль народу України з відновлення боєздатності української армії та надання адресної допомоги військовослужбовцям Збройних сил та Національної гвардії України.
За період від початку березня ц. р. у межах ініціативи «Армія SOS» було надано допомогу армії та НГУ на суму більш як 5 млн. грн. Зокрема, було закуплено понад 600 бронежилетів, 250 кевларових шоломів, три тепловізори, більш як 500 балістичних окулярів, більш ніж 450 рацій, більш ніж 600 тактичних ліхтарів, більш як 60 приладів нічного бачення, понад 800 розвантажувальних жилетів і комплектів форми, а також електрогенератори, біноклі, спальні мішки, каремати, продукти харчування та багато іншого. З травня 2014-го «Армія SOS» розгорнула центр координації допомоги армії та НГУ безпосередньо в районі Антитерористичної операції та відкрила пункти збору допомоги в Києві, Дніпропетровську та Лондоні.

«Армія SOS» у Канаді
Офіційним представником громадської ініціативи «Армія SOS» у Канаді є коаліція «Україна-Канада».

Хто буде отримувати допомогу
Допомога буде передаватися напряму в руки бійцям частин, які протистоять терористам на сході України, а саме:
* 93-й окремій механізованій бригаді з Дніпропетровської області;
* 1-й окремій танковій бригаді з Чернігівської області;
* 25-й окремій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді;
* 1-му та 2-му батальйонам Національної гвардії України;
* спецбатальонам «Айдар», «Миротворець», «Артемівськ», «Донбас», «Київ-1», «Київ-2» й іншим.

Яка допомога потрібна:
* кевларові шоломи;
* окуляри захисні;
* форма (можна вживану, так дешевше)
* берці або кросівки;
* налокітники та наколінники;
* прилади нічного бачення;
* приціли нічного бачення;
* тепловізори;
* маскхалати.

Адреси пункту «Армія SOS» у Канаді з прийому допомоги:
Д-р Річард Гарейчук
13-2100 Bloor St West, Toronto. M6S 1M7 Tел: 416-767-2100
E-mail: Armiya.SOS@gmail.com

Контакти «Армія SOS» у Канаді:
Богдан Лопатнюк
1-905-928-6265

Контакти «Армія SOS» у Києві:
Олексій +38-097-497-7575
Ярослав +38-093-548-7058

Реквізити для переказів в Україні:
1. Western Union — переказ (www.westernunion.com), отримувач Oleksii Savchenko, м. Київ, Україна, паспорт ЕЕ321055, armia.sos@gmail.com
2. MoneyGram — переказ (www.moneygram.com), отримувач Oleksii Savchenko, м. Київ, Україна, паспорт ЕЕ321055, armia.sos@gmail.com
3. LiqPay (www.liqpay.com) — на картку 5168 7420 1174 1463, отримувач Oleksii Savchenko

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply