Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Доброчинний марафон для українських дітей-сиріт

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Доброчинний марафон для українських дітей-сиріт

діти Торонто

У Торонто 3 червня відбудеться четвертий благодійний марафон «Діти Торонто — дітям-сиротам в Україні». Про це поінформували представники міжнародної громадської організації українців (МОУГ) «Четверта хвиля», організатори заходу. «Унікальність цього заходу в тому, що волонтери не лише збирають допомогу для малюків в Україні, а й виховують почуття милосердя та співпереживання до інших у дітях. Адже впродовж кількагодинного концерту діти приноситимуть іграшки, одяг та шкільне приладдя, писатимуть листи своїм ровесникам в Україні. А дорослі зможуть придбати прекрасні картини місцевих художників на благочинній виставці-продажу», — зазначають організатори заходу.
Усі кошти, зібрані під час марафону, використають на пересилання зібраних речей і проведення літніх таборів для дітей-сиріт в Україні. Захід проходитиме з 14:00 до 18:00 в ресторані «Золотий лев» за адресою: 15 Canmotor Avenue, Toronto. Вхід — за добровільними внесками.
Марафон організовує ООУГ «Четверта хвиля» у співпраці з Help Us Help The Children, Шкільною радою Конґресу українців Канади (відділ Торонто), а також Театрально-музичною студією ім. П. Олійника та канадською філією Literary and Artistic Association.
Нагадаємо, що торік лише за чотири години марафону вдалося зібрати близько 2,5 т одягу, іграшок та шкільного приладдя для дітей, які втратили батьків під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (АТО).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply