Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

До України на екскурсію — безкоштовно!

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

До України на екскурсію — безкоштовно!

Два авіаквитки в Україну та безкоштовна екскурсія на двох у Львові, Києві чи Одесі — саме такий приз отримав переможець акції Discover Ukraine Draw. Розіграш організувала корпорація «Міст» спільно з туристичною агенцією All In One Travel.
Завдяки надзвичайно доступним умовам, участь в акції міг взяти кожен охочий житель Канади віком від 18 років. Для цього необхідно було лише заповнити коротку анкету на сайті в зазначений період — з 2 по 30 червня.
«Акція Discover Ukraine Draw розроблена для людей, а найкращий час мандрувати — літо. Саме тому розіграш провели влітку, хоча використати приз переможець зможе впродовж 12 місяців, — зазначила Аліна Соко, фінансовий менеджер корпорації «Міст» у Канаді. — Це — перша наша акція, але ми вже плануємо проводити наступні».
Обирали переможця 6 липня у режимі он-лайн за допомогою спеціального інтернет-сервісу — генератора випадкових чисел Random. На сайт завантажили список учасників, із яких сервіс згенерував свій список — з випадковою послідовністю. Перший учасник у новому списку і став переможцем акції.

Юрій Рибак

Щасливим власником вартісних призів став 19-річний Юрій Рибак із Копичинців Тернопільської області, котрий уже 2,5 роки проживає в місті Red Deer (провінція Альберта). Організатори акції оплатять два квитки в Україну й екскурсію на двох. А сам Юрій обере, в якому місті він цікаво проведе час: досліджуючи історію та святі місця у столиці України — Києві, за філіжанкою кави та шоколадом у туристичній столиці України — Львові, або ж переможе бажання пройтися по знаменитій Дерибасівській і таки дізнатися, чому на ній «завжди хороша погода».
«Я частенько беру участь в різних акціях і розіграшах, але все було безрезультатно. Цього разу знайома скинула посилання на Discover Ukraine за два дні до закінчення акції, я прочитав умови й одразу ж зареєструвався. Але гадав, що нічого не виграю, як завжди, — ділиться враженнями переможець акції. — У те, що я виграв, не міг повірити, оскільки це — перша моя перемога в такого типу акції. Я дуже вражений і щасливий. І вже планую подорож до України, куди поїду зі своєю мамою».
Акція Discover Ukraine Draw організована для людей і головне її завдання — подарувати незабутні моменти та позитивні емоції. Стежте за новинами корпорації «Міст», можливо, переможцем наступного розіграшу станете саме ви!

Тетяна Пінькас

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply