Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Для родин на Житомирщині передали допомогу

Автор:

|

Серпень 09, 2020

|

Рубрика:

Для родин на Житомирщині передали допомогу
Ксенія Зубрій

Двісті п’ятдесят родин на Житомирщині, які перебувають у скруті, отримали допомогу з Канади від української діаспори та друзів України. Про це повідомила Ксенія Зубрій, національна консультантка Фонду Lumos в Україні й експертка з реформ Уповноваженого президента України з прав дитини. «Допомога з Канади Covid-19 Children relief. Чергова партія продуктових та гігієнічних наборів для родин, в які повернулися діти з інтернатних закладів та які опинилися в скруті через пандемію Covid-19, прибула на Житомирщину. З початку літа вже 250 сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, отримали допомогу від наших партнерів та друзів із Канади», — написала вона у Facebook.
Діячка зазначила, що проєкт «Допомога дітям України» розпочали з ініціативи ряду організацій, зокрема, Конґресу українців Канади, канадської благодійної організації Help Us Help, Канадсько-української фундації та Meest Canada на звернення Миколи Кулеби, Уповноваженого президента України з прав дитини.
«Основним завданням цього проєкту є підтримка українських сімей і неповернення дітей до інтернатних закладів. Кожна дитини має жити та виховуватися в сім’ї, а не в інтернаті», — переконана п. Зубрій.
Вона зауважила, що завдяки злагодженій співпраці Житомирської обласної державної адміністрації й місцевих органів влади, відданій праці фахівців соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб для молоді проводять постійний моніторинг цих сімей і надається необхідна підтримка. «Продуктового та гігієнічного набору вистачає для підтримки сім’ї впродовж місяця», — зазначила активістка.
Проєкт стартував на початку червня та триватиме до вересня ц. р. Як розповіла Ксенія Зубрій, з діаспорою Канади вже реалізували чимало доброчинних проєктів. Зокрема, в ініціативі зі забезпеченням продуктовими та гігієнічними наборами родин, в які повернулися діти з інтернатних закладів й які опинилися в скруті через пандемію Covid-19, гроші збирають по всій Канаді, набори купують уже в Україні і розподіляють по сім’ях. «З початком карантину дітей з інтернатів повернули до родин, де й до цього не вистачало їжі. Тому виникла потреба нагодувати дітлахів, — додала п. Ксенія. — Ми сконцентрувалися на Житомирській області, аби показати на її прикладі, як правильно організувати допомогу родинам, які її потребують, як залучати громаду до надання допомоги». За її словами, планують зібрати ще 250 наборів для цих родин, аби зробити допомогу їм системною.
Крім цього, як повідомила діячка, наразі ведуть перемовини щодо забезпечення цих сімей одягом. Вона подякувала усім друзям і партнерам в Канаді, хто підтримав цей проект, і нагадала, що раніше допомогу 26 сім’ям (111 дітей) на Житомирщині надав Фонд Lumos та інші неурядові організації, місцеві органи влади, добродії, підприємства та релігійні організації, які намагаються підтримувати сім’ї в цей складний для України час. У рамках проєкту «Допомога дітям України» продуктові та гігієнічні набори вже отримали родини з Бердичівського, Житомирського, Черняхівського, Коростишівського, Коростенського, Радомишльського, Любарського та Новоград-Волинського районів.
Раніше «Міст» опублікував звіт ЗУАДК про допомогу постраждалим від повені на західній Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply