Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

«Діти Торонто — дітям України» відбувся вшосте

Автор:

|

Червень 20, 2021

|

Рубрика:

«Діти Торонто — дітям України» відбувся вшосте
Зібрані подарунки

У Торонто провели вже 6-й благодійний марафон «Діти Торонто — дітям України». Завдяки участі української громади міста та великій роботі українських волонтерів Канади зібрали, спакували та відправили в Україну 81 пакунок речей і подарунків для дітей з потребуючих родин і дітей-сиріт.
Традиційно благодійний марафон провела міжнародна організація українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля». «Ми вдячні всім, хто разом із нами взяв участь у цій доброчинній справі, — кажуть організатори. — Вдячні всім, хто приніс речі для марафону. На нашу пропозицію долучитися до марафону відгукнулось багато людей, не лише з Торонто й околиць, а й багато жителів інших міст, хто саме цього дня знайшли можливість приїхати та привезти речі. Ми вдячні волонтерам, які уважно та дбайливо відібрали та склали кожну річ. Адже ми формували пачки відповідно до потреб та запитів, які отримали від потребуючих родин, волонтерів в Україні та доброчинних організацій. Ми вдячні церкві Святого Димитрія (на 135 La Rose Ave.), де нам люб’язно надали велике приміщення для нашої масштабної роботи і де наші волонтери мали змогу працювати, дотримуючись санітарної дистанції».
«Крім фінансової підтримки, яка є неоціненною, ми завжди відчуваємо що ці установи поділяють наші цінності та демонструють готовність бути учасниками доброчинних акцій, які направлені на допомогу Україні», — стверджують організатори благодійної акції.
Окрему подяку МОУГ висловила батькам і дітям «Садочку» та його директорці Галині Білоус. Батьки «Садочку» зібрали кошти, закупили необхідні речі та надали готові посилки для марафону. «Дякуємо й Марії Антонів, яка організувала мистецьку виставку-продаж на марафоні та митцям, які надали свої картини для продажу, — зауважують у повідомленні. — Впевнені, щасливі покупці матимуть не лише гарні художні твори, які стануть окрасою інтер’єру, а й радість від участі у добрій справі» .
Ініціатива з випікання та продажу налисників дала організаторам чудовий фінансовий результат. «Ми вдячні всім, хто купив налисники та сподіваємося, що всім смакувало. Кошти, отримані від продажу передали на оплату послуг пересилки», — радіють організатори.
Як повідомляв «Міст», п’ятий благодійний марафон «Діти Торонто — дітям України» відбувся торік.

Альберт Комарі

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply