Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Діаспора збирає кошти для українських лікарів

Автор:

|

Квітень 08, 2020

|

Рубрика:

Діаспора збирає кошти для українських лікарів

Українці з Канади та США організували кампанію Protect Ukrainian Doctors from Coronavirus для збирання коштів для українських лікарів, які допомагають подолати Covid-19. «Поки вчені шукають спосіб подолати Covid-19, захищатися будемо разом! Командами Ukrainians in Toronto та Nova Ukraine об’єднуємо ресурси, зусилля та потенціал громад Канади і США, щоб захистити лікарів в Україні. Запрошуємо приєднатися до фандрейзингової кампанії захисту українських лікарів від Covid-19», — йдеться у повідомленні групи Ukrainians in Toronto у Facebook.
Станом на 7 квітня ц. р. зібрали більше 55 тис. CAD. «З рахунків NOVA Ukraine в Україну регулярно надсилають гроші, звіти про які можна знайти на сторінці зборів й у відповідному розділі на сайті NOVA Ukraine», — інформують організатори ініціативи.
Кампанію Protect Ukrainian Doctors from Coronavirus розпочали 27 березня. Організатором зборів виступила некомерційна волонтерська організація Nova Ukraine зі США. Інформаційним партнером у Торонто/GTA є Ukrainians in Toronto Online Community.
Партнерами та логістикою в Україні займається благодійний фонд «Пацієнти України». «Команда відстежує потреби на місці та скеровує допомогу туди, де вона найпотрібніша в цей конкретний момент. Опора розподілу — запити від лікарень, окремих медиків, інформація від інших профільних організацій та кооперація з донорами. Контакти відкриті — будь-хто може звернутися за допомогою до волонтерів», — зазначено у повідомленні.
Призначення фондів — захисна амуніція для лікарів в опорних лікарнях, де прийматимуть громадян із Covid-19. Допомогти кампанії можна кількома способами: стати фінансовим донором, запросити друзів і громаду стати такими донорами, організувати міні-кампанію та долучити зібране у спільний фонд або приєднатися до команди волонтерів цих зборів. Перші зіркові амбасадори цих зборів у громаді закордонних українців — Вадим Красноокий із гурту Mad Heads XL (Торонто) і Vova Zi Lvova (Лос-Анджелес). Ukrainians in Toronto Online Community — це група майданчиків у соціальних мережах, де збираються, спілкуються й обмінюються корисною інформацією українці Торонто. «Пацієнти України» (Київ) — український благодійний фонд, місія якого полягає у забезпеченні всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply