Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Діаспора обіцяє співпрацювати з новим урядом Канади

Автор:

|

Жовтень 30, 2019

|

Рубрика:

Діаспора обіцяє співпрацювати з новим урядом Канади
Олександра Хичій

Українська громада Канади налаштована продуктивно працювати з усіма новообраними депутатами федерального парламенту. Про це заявила Олександра Хичій, президентка Конґресу українців Канади (КУК), із нагоди завершення парламентських виборів. «КУК вітає усі партії та кандидатів, які брали участь у виборах у Канаді. Дякуємо їм за відданість служінню Канаді. Всі канадці можуть пишатися активністю нашої демократії. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю із новим урядом Канади, а також усіма обраними партіями та кандидатами» — зазначила вона.
Олександра Хичій також привітала з перемогою Джастіна Трюдо та його Ліберальну партію. «Тисячі канадців, у т. ч. українського походження, балотувалися на цих виборах. Ще сотні тисяч віддали свій час як волонтери у штабах. Вони всі заслуговують на наше захоплення та пошану», — наголосила вона.

До слова
Парламент нового скликання буде оновлений більш, ніж на чверть, адже 27 % народних обранців раніше не брали участі у політиці на федеральному рівні. Кількість жінок у парламенті нового скликання становитиме 98 осіб, що складає 29 % від загальної кількості депутатів. Для порівняння, минулого скликання кількість жінок становила 88 осіб — 26 % від загальної кількості парламентарів. Крім цього, на одну особу зменшилася кількість представників корінних народів, тепер їх осіб у парламенті десятеро.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply