Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

День матері відзначили в українській школі в Торонто

Автор:

|

Травень 15, 2019

|

Рубрика:

День матері відзначили в українській школі в Торонто

Учні Української суботньої школи ім. Юрія Липи

В Українській суботній школі ім. Юрія Липи в Торонто відбувся святковий концерт до Дня матері. «Мамин День у школі ім. Юрія Липи! 11 травня 2019 року у Торонто учні та вчителі Школи української спадщини ім. Юрія Липи влаштували надзвичайно гарний концерт!», — повідомляють у Facebook.
Під час свята лунали привітання, віршики та пісеньки від учнів школи. У рамках свята провели навіть справжнє дефіле — показ весняної моди від учнів 4-го класу. Хлопці та дівчата демонстрували власноруч виготовлену модну колекцію «Діти — наші квіти».
Подарунки на свято діти власноруч зробили для кожної мами та бабусі. «Усі глядачі були задоволені і понесли додому у серцях велику радість і гарний настрій», — йдеться у повідомленні.
Організаторами концерту виступили Анна Никифорук (сценарій і режисура), Аліна Коломієць (вчитель музики), Ольга Попович та Ольга Кіт (декорування зали), а також викладачі. Ведучими концерту були дев’ятикласники Євгенія Жупанин і Павло Славатинський. У школі учням подякували за гарні виступи, батькам — за те, що довіряють навчання і виховання своїх дітей школі ім. Юрія Липи, а вчителям — за організацію та проведення концерту, а також за працю з дітьми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply