Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

«Будучність», зимові свята та громада

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

«Будучність», зимові свята та громада

Кредитова спілка «Будучність» — серце української громади. Установа підтримує різноманітні громадські проекти, а представники дирекції та працівники беруть активну участь в її житті. Розповімо ж про життя фінансової установи впродовж цих зимових свят.
Традиційно, «Будучність» роздає дарунки для дітей молодшого віку на свято Святого Миколая. Цього року відділ реклами зробив дизайн нової книжечки «Забавки з Лисом Микитою». Пригадуємо, що Лис Микита є представником дитячого рахунку. При відкритті такого рахунку «Будучність» дарує $50 на рахунок уділів та наплічник. Рахунок «Лис Микита» — це гарна нагода для батьків, дідусів і бабусь заощаджувати гроші на навчання дитини в майбутньому.


Кредитівка також підтримує школи, садочки та творчі гуртки, які організовують Різдвяні концерти, вистави та свята Святого Миколая.

Свято Святого Миколая, організоване дитячим хором Спілки української молоді (осередок Торонто) «Жайвір» в Олд-Мілі

Концерт до Свята Святого Миколая в школі Святої Софії в Міссісазі

Музична студія «Резонанс» із виставою «Віфлеємська ніч»

«Будучність» виступила спонсором традиційної Спільної йорданської вечері, яку організувала Ліґа українок Канади (відділ Торонто) й яка вже другий рік поспіль відбувається в чудовому приміщенні Олд-Міл.

Група «Різдвяна зірка» під керівництвом Дмитра Білана колядує на Спільній йорданської вечері

Громадські організації Канади та спортивні товариства організовують новорічні забави-Маланки, прибуток із яких спрямовують на різноманітні проекти. Одним із них є проект «Надія», який започаткували Об’єднання українців Закерзоння та Лемківська фундація. Завдяки підтримки нашої фінансової установи, ці організації зуміли зібрати кошти з Маланки «Надія», які надіслали на відбудову Українського народного дому в Перемишлі (Польща).

Стефан Мерена та група The Folks із Польщі — гості Маланки «Надія»

А прибуток із Маланки, організованої Ліґою українців Канади, Ліґою українок Канади та Спілкою української молоді буде спрямований на розбудову сумівської оселі «Веселка» в Актоні.

Ансамбль Спілки української молоді (осередок Торонто) «Пролісок» колядує на Маланці

Лише кілька цих прикладів показує, яку велику роль відіграє наша фінансова установа в житті української громади в Канаді. Підтримайте й ви свою «Будучність»!

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply