Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Борис Вжесневський, депутат від Етобіко-центру провів плановий захід

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

Борис Вжесневський, депутат від Етобіко-центру провів плановий захід

Депутат Борис Вжесневський (MP, Etobicoke Centre), що в центрі, розмовляє з членом громади, колишнім провінційним депутатом (Etobicoke Centre) Іваном Бейкером (праворуч) на новорічному заході 19 січня 2019 рокуДесятки членів спільноти округу всупереч снігопаду нещодавно зустрілися з Борисом Вжесневським і його друзями на заході в Neilson Park Creative Centre. Така безоплатна акція дає можливість мешканцям Етобіко-центр у неформальній обстановці поспілкуватися зі своїм депутатом та зі смаколиками відсвяткувати закінчення новорічних свят.
«Для мене є честю служити Етобіко-центру, — сказав депутат. — Я розчулений підтримкою громади і пишаюся всім тим, чого ми досягли за ці роки. Я поділяю ваше захоплення нашою спільнотою і з нетерпінням чекаю на дуже продуктивний 2019 рік».
На заході також був присутній Іван Бейкер, колишній депутат (MPP, Етобіко-центр) і давній приятель п. Вжесневського. «Я мав велике задоволення від того, що провів час разом із багатьма членами нашої спільноти, а також із Борисом, — зізнався п. Бейкер, котрий працював у бюро округу п. Вжесневського перед тим, як продовжити кар’єру в бізнесі. — Борис — фантастичний діяч у багатьох справах, дуже важливих для канадців, а особливо в питаннях, що стосуються нашого округу».
Борис Вжесневський є депутатом федерального парламенту від округу Etobicoke Centre. Український канадець третього покоління та місцевий підприємець проживав в Етобіко-центрі впродовж більше двох десятиріч, гідно представляючи свій округ у парламенті Канади у 2004-2011 рр. і з 2015-го. Восени минулого року п. Вжесневський сповістив, що не буде кандидатувати на перевиборах 2019 року. А, як оголосив Іван Бейкер, тепер він кандидатуватиме в цьому окрузі на номінацію від Ліберальної партії.
Прес-служба Бориса Вжесневського

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply