Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Bloor West Village Ukrainian Festival і корпорація «Міст»

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Bloor West Village Ukrainian Festival і корпорація «Міст»

Торонто і Київ 1995 року стали містами-побратимами. Щоб відзначити цю подію, започаткували фестиваль Bloor West Village. З того часу щороку тисячі гостей не лише з Північної, а й з Південної Америки та Європи їдуть на фестиваль, аби на власні очі побачити, що ж таке український колорит.
Головною подією фестивалю, як і щороку, став парад українських громадських організацій, творчих і спортивних колективів, шкіл, які щороку демонструють свої досягнення. А корпорація «Міст», яка є традиційним активним учасником українських святкувань у Торонто, уже вкотре подбала про гостей свята в ориґінальний спосіб — улаштувала надзвичайно ефектну фотозону (її просто неможливо було не побачити, адже центр потенційної композиції обрамляли величезні, пишні, надзвичайно гарного, яскраво-червоного кольору квіти), де кожен охочий міг зробити світлину на згадку про фестиваль 2018-го. Для того, щоб отримати на пам’ять такі чудові фото, люди подовгу стояли в черзі.

Конґрес українців Канади

USC Karpaty

Юні футболісти

Усією родиною

А ми утрьох…

Сім’я Лесюків

Участь у фестивалі — це завжди своєрідний звіт перед громадою. А корпорації «Міст» традиційно є чим звітувати: відправляти кошти в Україну стало комфортніше та швидше. Для цього слід зареєструватися на інтернет-порталі www.myMeest.ca і ви зможете відправляти гроші рідним і близьким, навіть не виходячи з дому. Послуги з достачання посилок і грошей залишаються надійними, а ціни на них — найнижчими. Проводиться систематична робота для модернізації усіх процесів, що пов’язані з названими сервісами, і вже незабаром «Міст» зможе представити громаді свої новинки.
До слова, з часу свого заснування 1989 року корпорація «Міст» продовжує бути одним із найпомітніших осередків українського суспільного життя в Канаді. Компанія традиційно підтримує розвиток українських громад у Канаді та США. Лише цього літа «Міст» спонсорував більш ніж 25 українських фестивалів у різних містах!
Компанія «Міст» уже здавна відома в Канаді, а її працівники самовіддано служать українській громаді для задоволення її потреб. Тому вже 29 років актуальним залишається гасло: «Міст» поєднує».
Bloor West Village Ukrainian Festival цього року вразив своїми масштабами. Його окрасою став парад українських творчих колективів, спортсменів та організацій, де кожен міг показати себе якнайкраще.
22-й Український фестиваль на Bloor West Village пройшов чудово і запам’ятається надовго. Зустрінемося на наступних українських заходах у Торонто!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply