Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

BCU Financial спонсорувала випуски українських шкіл

Автор:

|

Липень 19, 2021

|

Рубрика:

BCU Financial спонсорувала випуски українських шкіл
В офісі «Будучності»

Кредитова спілка «Будучність» стала спонсором віртуальних відзначень матури — випусків українських суботніх шкіл 2020-го та 2021 року, організованих Шкільною радою Торонто. Загалом 163 випускники з дев’ятьох україномовних шкіл Торонто й околиць закінчили навчання з української мови та українознавства 2020-го та 2021 року.
Фінансисти подарували кожному учневі срібний тризуб на ланцюжку — національний символ України — щоб пам’ятали свою українську спадщину та щоб відзначити їхні досягнення у вивченні української мови та культури.
Щороку фундація «Будучність» також спонсорує спеціальні нагороди за успіхи у вивченні української літератури, які вручають найкращим учням кожної школи, що досягли особливих успіхів у вивченні української літератури. Кожен із переможців отримав у нагороду від фундації «Будучність» по 250 CAD.
«Кредитова спілка «Будучність» і фундація «Будучність» віддані українсько-канадській громаді та пишаються тим, що постійно підтримують наші україномовні школи та курси українознавства, оскільки вони виконують дуже важливу працю: вчать молоді покоління шанувати свою українську історію і традиції, а також прищеплюють нашій молоді почуття гордості за їхню українську ідентичність», — йдеться в повідомленні. Особливу подяку висловили вчителям за всю їхню важку працю.
Як повідомляв «Міст», «Будучність» передала українському собору 25 тис.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply