Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Асоціація українських медиків долучилася до «Озеленення планети»

Автор:

|

Квітень 18, 2021

|

Рубрика:

Асоціація українських медиків долучилася до «Озеленення планети»

Асоціація українських медичних працівників Онтаріо, яка нещодавно розпочала свою роботу в Канаді, долучилася до глобального екологічного проєкту Greening of the Planet. Про це повідомила спілка Business Woman PRO Canada, організаторка цього проєкту в Канаді. «Приємно, що асоціація розпочала свою роботу з підтримки глобального екологічного проєкту Greening of the Planet і навіть стала нашими спонсором. Дуже важливо, коли активні та дієві люди об’єднуються для реалізації певних напрямків і цікавляться життям громади загалом», — ідеться в повідомленні.
Незабаром у рамках проєкту Greening of the Planet висадять 1 млн дерев у 100 країнах світу. А з 17 по 22 квітня ц. р. планують висадження дерев у різних містах Канади. З питань участі та пропозицій організатори просять писати на електронну адресу: bwprocanada@gmail.com.
Асоціація українських медичних працівників Онтаріо була створена за сприяння КУК (відділ Онтаріо) з метою об’єднання інтересів українських медиків, обміну інформацією, надання менторської допомоги молодим спеціалістам і студентам, а також для підтримки старшого покоління людей у діаспорі.
Як повідомляв «Міст», з представниками української діаспори зустрівся Марк Гарно, міністр закордонних справ Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply