Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Виставка дитячих малюнків про Україну в Ізраїлі

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Виставка дитячих малюнків про Україну в Ізраїлі

В Українському культурному центрі Тель-Авіва відкрилася виставка дитячого малюнку «Діти України — дітям Ізраїлю» у рамках культурно-мистецького заходу, присвяченого Дню Соборності України. Про це повідомила прес-служба Посольства України в Державі Ізраїль.
Відвідувачам були представлені 50 робіт юних художників — вихованців художніх студій Одеси й Одеської області. Роботи українських художників присвячені українській культурі та зображують національні традиції, свята, побут українського народу, деякі роботи присвячені творчості Миколи Реріха.
На відкритті виставки розповіли про історію становлення єдиної незалежної України та наголосили на важливості цього свята, яке покликане засвідчити консолідацію та незламність українського народу, єдність громадян України та вихідців із України, котрі проживають за кордоном.
Директору Одеського будинку-музею ім. М. Реріха О. Петренко та керівникам художніх дитячих студій вручили подяки Посольства України за популяризацію української культури в Державі Ізраїль через призму дитячої творчості. Захід відвідали представники вихідців із України, місцевої громади, а також дипломати Посольства України в Державі Ізраїль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply