Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Власник школи серфінгу розповів про життя на Шрі-Ланці

Автор:

|

Червень 05, 2019

|

Рубрика:

Власник школи серфінгу розповів про життя на Шрі-Ланці

Максим Лопачук

Киянин Максим Лопачук уже п’ять років мешкає в місті Хікадува у Шрі Ланці. Переїхав туди з дружиною Іриною. Там у них народилась донечка. Торік відкрив власну школу серфінгу. «Вперше побували ми на Шрі Ланці 2014-го. Тоді батьки і друзі подарували нам тур у цю екзотичну країну. Багато подорожував раніше. До цього улюблене місце — острів Тенеріфе в Іспанії. Там навчився їздити на серфі та підкорювати хвилі», — розповідає молодик.
Родина винаймає трикімнатний будинок у центрі Хікадуви. Щоб залишитись у країні, придбали візу резидента, яка на рік коштує 1 тис. USD. Без неї не можна орендувати житло або організувати власний бізнес. Візу купують безпосередньо на летовищі.
«Сезон серфінгу тут триває весь рік. Але умовно кожен серфер вибирає місце для себе і на ту територію ніхто не зазіхає. Єдине, що можна зіштовхнутися з місцевою мафією. До мене приходили кілька разів. Навіть мітинґ влаштували, щоб у них не працював, бо створюю конкуренцію. Домовилися, що двох місцевих хлопців візьму на роботу», — пояснює Максим.
Заняття коштує від 45 до 120 USD. Урок триває дві години. За день можна дати індивідуальні уроки не більш, ніж п’ятьом охочим. Також Максим провадить школу серфінгу в Інтернеті, де можна навчитися безкоштовно. «Хто займається серфінгом, їдуть сюди за дешевим спорядженням і уроками. В Європі це в рази дорожче. До того ж тут хвилі дуже годящі», — пояснює чоловік.
Робота починається зі сходом сонця, а вже до сніданку він закінчує усі справи. Іншу частину дня проводить на березі, де чистить дошки і відпочиває.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply