Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Українка розповіла про житло в Японії

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Українка розповіла про житло в Японії
Ольга Даншина

Українка Ольга Даншина десять років тому переїхала жити до Японії. Про економність японців і незвичні традиції розповідає у власному блозі. «Квартири японців — надзвичайно маленькі, бо дуже дорогі. Тому вони економлять на просторі. Часто житло у великому місті складається з вітальні, невеличкої ванної та кухні. Японці часто називають своє житло «усагі-гоя», що означає кроляча нора. Саме житло для європейця дуже тісне, бо стелі занизькі, доводиться постійно згинатися. Сплять на підлозі, на спеціальних матрацах, які на день ховають у шафу. Підлогу встеляють солом’яними килимами, а двері зроблені з картону», — ділиться еміґрантка.
Найцікавіші і найбільш незвичні для українців — лазнички (офуро). Ванна схожа на пластикову капсулу, ніби душову кабіну. «Японці страшенно люблять митися у ванній. Але вони тут особливі, дерев’яні і воду в них підігрівають за допомогою спеціального пульта, який часто кріплять на стіні. В стінку ванни вмонтований пристрій, який всмоктує воду і пропускає через підігрів. Аби вода не охолола, ванну накривають пластиковими кришками. В одній і тій же воді миються всі члени родини, але перед тим приймають душ», — каже українка.
Ольга потрапила до Японії завдяки безкоштовній програмі, яку оплачує японський уряд. Зараз їх є дві: перша — навчання в японському університеті за обраною спеціальністю чотири роки з отриманням диплому бакалавра. Додатково один рік дають на вивчення японської мови. Щороку Україні виділяють одне місце. Друга програма — для студента-дослідника з обраної спеціальності. Розрахована на два роки навчання в японському університеті. Для неї необхідно подати детальний план дослідження, скласти письмовий іспит англійською або японською мовою, а також пройти співбесіду в посольстві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply