Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Українка розповіла про своє життя в Індії

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

Українка розповіла про своє життя в Індії

Професії вчителя та лікаря вважаються найелітнішими в Індії. Успіх у житті — мати вищу освіту. Про це розповідає киянка Віталіна Шамрай, котра працювала в індійській Калькутті масажисткою. «В Індії всі школи — платні. Батьки водять дитину до школи, поки мають гроші, — ділиться вона. — Професії вчителя та лікаря вважаються елітними. Учитель заробляє в середньому тисячу доларів на місяць. Ознака успіху у місцевих —наявність вищої освіти. Це означає, що можеш претендувати на хорошу роботу, отримуватимеш високу зарплату. Чоловік одружується лише з жінкою «свого рівня». Якщо родина дівчини забезпечена, то чоловік не може одружитися з нею, доки не заробить власний капітал. Заміжні жінки не працюють», — пояснює вона.
У містах основний транспорт — скутер. Рух дуже хаотичний. «Двоє індусів на скутерах можуть їхати поряд і спілкуватися. Основний сигнал це — гудок. Якщо фари не працюють — дрібниця, а от якщо не можеш гудіти, то краще на дорозі не з’являтися. Скутер можна орендувати. Вигідніше брати в росіян, які мають свої пункти. Якщо зламається, доведеться оплачувати ремонт самому. Якщо білий зачепив машину чи байк місцевого, сталася аварія, то краще кидати все й утікати. Індуси можуть бути дуже аґресивними в таких ситуаціях. Будуть захищати свого» — каже киянка.
Також вона додає, що в Індії дуже поважають білошкірих людей. Це залишилося ще з часів, коли були британські колонії. «До мене часто підходили, щоб сфотографуватися. Бувало, що оточила ціла група індусів на вулиці. 20 хвилин із ними фотографувалася по черзі. Думали, що я знаменитість. Європейці часто в Індії знімаються у фільмах, щоб підзаробити», — сміється дівчина.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply