Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Українка працює стюардесою в Еміратах

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Українка працює стюардесою в Еміратах
Юлія Бондаренко

Юлія Бондаренко п’ять років тому виїхала до Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) і працювала в д’юті-фрі. Згодом стала стюардесою. «Я жила в Києві, усе було доволі круто. Найбільший мінус — віддавати пів зарплатні за оренду квартири. Хотілося більшого», — згадує вона.
Якось познайомилася з хлопцем на сайті знайомств. Він вирішив, що я хочу кудись переїхати жити. Почав пропонувати різні варіанти. Якось ми пішли на співбесіду щодо роботи в ОАЕ, там відбирали продавця і працівника в д’юті-фрі. Мене взяли працювати, його — ні. «Працювала в д’юті-фрі всього вісім місяців. Покинула цю роботу, коли пройшла співбесіду на посаду стюардеси в авіакомпанії Etihad. Ніколи раніше не працювала бортпровідницею і думала, що не пройду. Але авіакомпанії так навіть краще: їм легше навчити людину з нуля, ніж учити заново», — додає українка.
Стюардесою вона працює більше чотирьох років. Компанія забезпечує житлом, усіма необхідними умовами. За всі документи також відповідає компанія. «Зараз живу в будинку, який повністю складається з працівників Etihad, — каже Юля. — Робочий графік такий: півмісяця в Абу-Дабі, півмісяця — літаю. З тих півмісяця в Абу-Дабі, мабуть, половину часу сплю».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply