Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Українка перебралася до Таїланду на постійне проживання

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Українка перебралася до Таїланду на постійне проживання

У великих містах Таїланду є цілі дільниці, заселені українцями. Одні працюють на віддаленій роботі, інші — відкривають готелі, ресторани та туристичні фірми. Про це розповіла Ірина Журавель, котра разом із чоловіком Артемом переїхала до цієї країни. «Ми об’їздили багато країн, але в Азії не були, — ділиться українка. — Вирішили їхати навмання та селитися, де подобається. Банґкок спершу, м’яко кажучи, не вразив — липка спека, гамір і жахливі запахи. В перші дні я реагувала дуже болісно — здавалося, вони готують вуличну їжу зі шкарпеток і помиїв. Лише з часом це місто відкрилося нам із іншого боку».
За словами жінки, зі столиці пара переїхала на острів Самуї. Найважче, зазначила вона, було налагодити спілкування з місцевими, котрі майже не розмовляють англійською. «Звісно, спитати про щось можна і жестами, а ось розмови по душах не вийде. Знахідкою для нас став таєць із Банґкоку, котрий добре балакає англійською. Ми розпитали його про всі нюанси і згодом потоваришували. Тайці загалом дуже доброзичливі: господар будинку, який ми орендували за 215 USD на місяць, літній худорлявий дідусь, приносив нам фрукти. Щоранку питав, яка в Україні погода. Ми доповідали, мовляв, сніг лежить. Він цікавився, який сніг на смак», — сміється Ірина.
Також подружжя в Таїланді отримало ліцензію на водіння байку. «Поступово виробили свій графік: чотири-п’ять годин роботи вдома, а ввечері — зустрічі на каві з друзями, нічні ярмарки. Незабаром переїхали на північ країни — в Чіангмай. Це великий мегаполіс розміром із Київ, — пояснює п. Журавель. — З харчуванням проблем не було — тут є будь-які продукти. Але за буряком, наприклад, треба пополювати. Борщу хочеться вже за тиждень — страви з рису скоро набридають. За рідною їжею ходили в українські або білоруські кафе. Борщ з м’ясом і сметаною коштує 40 грн за порцію».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply