Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Учасники мітинґу в Анкарі стали на коліна

Автор:

|

Березень 16, 2022

|

Рубрика:

Учасники мітинґу в Анкарі стали на коліна
Юлія Білецька

В Анкарі, столиці Турецької Республіки (ТР), відбувся мітинґ на підтримку України та проти війни, розв’язаної Росіє проти України. Українці, кримські татари, турки, грузини та представники інших національностей вийшли на центральну площу турецької столиці Улус, аби висловити рішучий протест проти аґресії Російської Федерації (РФ), дій Путіна та російських військ на території України. Присутні подякували українським воїнам, які боронять землю України, опустившись на коліна, та скандували «Слава Збройним силам України (ЗСУ)».
«Сьогодні весь український народ став на захист свої країни, її території. Авіаудари та ракетні атаки здійснюють на цивільні об’єкти, цивільне населення й атомні електростанції. Країна-аґресорка без сорому спростовує це. Путін на телебаченні заявляє, що відкритий до діалогу, хоче перемовин, але єдиною мовою є прийняття всіх вимог, які він висуває. Ось яке у нього розуміння поняття «перемовин» і «діалогу». Він справжній диктатор, а біля нього є дрібніший диктатор — Лукашенко. Обидва — нащадки Гітлера. Лукашенко каже, що не дозволяє використовувати РФ свою територію для атак на Україну, але як ракетних ударів завдають саме з території Білорусі», — поділився Мукремін Шахін, голова Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Туреччині. Він висловив впевненість у тому, що Україна переможе, а диктаторському режиму Путіна настане кінець.
Василь Боднар, посол України в ТР подякував турецьким громадянам за допомогу від пересічних турків громадянам України, які опинилися у скруті через війну, розв’язану РФ проти України. «В Україні вирішується доля світу. Україна бореться, Україна спроможна себе захищати і ми будемо продовжувати боротьбу до перемоги. Для нас надзвичайно важливо, щоб світ розумів правду. Розумів те, що відбуваються вбивства, знищення, захоплення чужих територій. Ворог зазнає втрат і це триватиме, доки він не піде з нашої землі. Ми мирні люди. Ми готові вести перемовини, але ми ніколи не погодимося на обмеження своїх свобод і прав. Всі території мають бути повернуті, схід і Крим мають повернутися до України. Ми не можемо допустити пригнічення кримських татар у Криму, ув’язнення та переслідування кожного, хто висловлює іншу думку, ніж росіяни», — заявив він.
Юлія Білецька, голова Української спілки в Анкарі, розповіла про результати російської аґресії проти України та закликала співгромадян долучитися до санкцій, які були запроваджені щодо Росії іншими країнами. «Не співпрацюйте з російськими компаніями, не підтримуйте цей кривавий режим. Не піддавайтеся впливу пропаганди російських засобів масової інформації (ЗМІ), не користуйтеся російськими сервісами, не купуйте російські товари. Пам’ятайте, що кожен долар, який ви заплатите, піде на зброю, яку використають для вбивства невинних українців. Не підтримуйте кривавий режим Путіна», — закликала вона.
Як повідомляв «Міст», великі протести на підтримку України відбуваються у США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply