Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

У ТР започаткували YouTube-канал із вивчення української

Автор:

|

Квітень 25, 2020

|

Рубрика:

У ТР започаткували YouTube-канал із вивчення української
Юлія Білецька

Українці в Турецькій Республіці (ТР) започаткували YouTube-канал із вивчення української з турецькими поясненнями. Про це повідомила Юлія Білецька, голова Української спілки в Анкарі та викладачка Університету Карабюк. «Карантин може бути не тільки нудним, але й корисним! Цей час можна присвятити саморозвитку, наприклад, почати вивчати нову мову. Щоб допомогти тим, хто хоче опанувати українську мову, ми відкрили YouTube-канал Ukraynaca Ogreniyorum («Я вивчаю українську мову»), де теми пояснюють турецькою мовою», — зазначила вона.
За словами активістки, зараз там є кілька уроків, але у планах — постійно поповнювати канал новими відео про граматичні конструкції в українській мові, корисні вислови та діалоги. «Підписуйтесь на наш канал та поділіться посиланням зі всіма, кому він може бути корисним!», — запросила п. Білецька.
Вона також поділилася посиланням на один із відеоуроків для каналу вивчення української як іноземної Ukraynaca Ogreniyorum від Валентини Хорунжи, керівниці Української суботньої школи. Відео присвячене темі «Рід іменників в українській мові».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply