Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

У Катарі організували заняття з української мови

Автор:

|

Лютий 19, 2020

|

Рубрика:

У Катарі організували заняття з української мови
Заняття з українознавства

Для українців у Катарі організували заняття з української мови й українознавства, що регулярно проводять у Посольстві України. Окремо відбуваються уроки для дітей віком від семи до десяти років і малечі віком від трьох до шести років.
У дипломатичному представництві зауважили, що за сприяння Посольства України в Катарі та зусиль небайдужих співвітчизників української спільноти в Катарі для дітей проводять різноманітні уроки та майстер-класи українською мовою та на українську тематику. Вони дають маленьким українцям можливість бути ближчими до рідної країни, а також познайомитися один із одним і відчути свою приналежність до української громади. Всі заняття безкоштовні, їх проводять на волонтерських засадах.
У посольстві також повідомили, що потрібні педагоги різних напрямів та творчі люди, спортсмени, музиканти та представники інших професій, які люблять дітей та свою Батьківщину і можуть зробити свій внесок та бути корисними в реалізації цих ініціатив.
Крім того, дипломати повідомили про плани щодо організації дитячої міні-бібліотеки. «Тому, якщо хтось має зайві книжки, підручники, журнали українською мовою, з радістю приймемо в користування», — зазначили вони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply