Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

«Тут ніхто не залишиться голодним»

Автор:

|

Серпень 07, 2019

|

Рубрика:

«Тут ніхто не залишиться голодним»
Олена Соловйова

Олена Соловйова з Черкаської області вже три роки живе з чоловіком в Баку. Вона розповіла про особливості життя у столиці Азербайджану. «Працюю вчителем англійської мови. Чоловік — інженер у нафтовому секторі. Перший час чоловік не дозволяв мені виходити гуляти на вулицю. Довелося змінити гардероб, відмовитися від відкритого одягу», — згадує жінка. Одяг має бути закритим, вільним і охайним. Жінки в Баку дуже суворо ставляться до свого гардеробу, але не відмовляють собі в задоволенні доповнити образ прикрасами.
Головною національною рисою місцевих жителів є гостинність. Азербайджанці завжди раді гостям і накривають для них шикарний святковий стіл. У жодному разі не варто відмовлятися від запрошення зайти в гості, це може дуже образити привітних господарів. «У Баку ніхто і ніколи не залишиться голодним. Коли до мене приїжджали мої подруги, я змушувала пробувати їх усе! Кутаб — тонкий пиріжок розміром з долоню у формі півмісяця, обсмажений в розпеченій олії. Начинка різноманітна: м’ясо, зелень, сир. Середня ціна в кафе за штуку — 15 грн. Садж — домашня птиця або баранина, картопля та баклажани, приготовані на пласкій пательні над вогнем. Подають із вугіллям. Одну порцію можна сміливо брати на двох. Ціна — 500 грн», — ділиться Олена.
Чоловіки в Баку дуже галантні. Вони для тебе і зірку з неба знімуть, і все, що забажаєш. Подрузі хлопець робив пропозицію, прискакавши на білому коні: «Лейло, виходь на прогулянку!» А коли вона глянула у вікно, то побачила букет червоних троянд і хлопця на скакуні. «Їх не потрібно просити про допомогу й про місце в транспорті. Згідно з Кораном дозволено мати не одну дружину, але тоді чоловік повинен забезпечувати і поважати двох-трьох дружин однаково. Розлучення у Баку — ганьба. Але якщо розлучився, забезпечуй сім’ю до кінця життя», — пояснює п. Соловйова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply