Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Смарт-картки для вивчення української та турецької

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

Смарт-картки для вивчення української та турецької

Олеся Кючюкоздемір-Піхотська, українка зі Славутича, котра зараз проживає у турецькій Бурсі, створює набори смарт-карток для вивчення дітьми турецької й української мови. Вона переїхала до Туреччини п’ять років тому і з появою дитини почала робити для неї розвиваючі дидактичні матеріали.
«Коли донечці Мелісі виповнилося пів року, вирішила малювати щось цікаве для неї, її розвитку. Малювала олівцями, бо для фарб потрібно більше часу та місця. Так з’явилися спершу малюночки з тваринками, які найбільше цікавили Мелісу. Пізніше були ще й фрукти та овочі. За пів року створила три набори карток», — ділиться Олеся.
Ідея зробити картки двомовними виникла для зручності, щоб і мама, і тато дитини могли займатися з донькою. «У Меліси багато книжок, купуємо їх як українською, так і турецькою мовою. Читаємо по черзі, всі поспіль. Турецькі казки доводиться перекладати, звідси й виникла ідея: для зручності зробити одразу двомовні картки, щоб і я, і батько Меліси могли їх використовувати», — розповіла художниця.
Згодом у неї виникла ідея поділитися своїм творінням із іншими мамами. Практика вже була, адже до появи доньки Олеся створила і розвивала власний проект із розробки та друку, зокрема, весільних запрошень і виробів із каліграфією. Наразі можна придбати ігрові набори «Звірі», «Фрукти й овочі», «Світ навколо мене». А художниця вже працює над новою колекцією смарт-карток.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply