Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Про плюси та мінуси роботи на Мальдівах

Автор:

|

Грудень 12, 2018

|

Рубрика:

Про плюси та мінуси роботи на Мальдівах

Ольга Фішелева з Дніпра два роки працює на Мальдівах. «Два роки працювала в Еміратах. Коли залишилася без роботи, надсилала резюме у різні країни. Так отримала пропозицію працювати фахівцем зі зв’язків із гостями на одному з мальдівських островів. Мала повністю супроводжувати туристів — зустрічати, поселяти та консультувати з усіх питань, — розповідає українка. — Якщо приїхати як турист, візу на 30 днів безкоштовно ставлять в аеропорту. У моєму випадку компанія повністю взяла на себе витрати за переліт та оформлення документів. Але щоб отримати робочу візу, довелося пройти медогляд».
За словами дівчини, працівники на острові живуть у невеликих двоповерхових будинках. На одному поверсі — від п’яти до десяти кімнат. Залежно від посади можна жити самому або ділити кімнату з певною кількістю людей. В кімнаті — душ, туалет, телевізор. Готель також надає всі необхідні засоби для прибирання.
«Харчуватися безкоштовно ходили у їдальню готелю. Оскільки на острові немає можливості приготувати або придбати собі їжу, меню намагалися робити різноманітним. Щоразу мали на вибір кілька різних страв — як для європейців, так і для азіатів. Давали рибу, м’ясо, яєчню, картоплю, макарони, сосиски, рис, сирні нарізки, віденські вафлі, йогурти, молоко, пластівці. Оскільки багато працівників приїхали з інших країн, на їхні національні свята нам організовували морепродукти, різні солодощі та торти».
«За хорошу роботу отримували можливість безкоштовно повечеряти у ресторані нашого готелю або поїхати на інший острів. Так побувала у готелі, де відкрили перший у світі підводний ресторан», — хвалиться еміґрантка.
Медичного страхування немає. Але працедавці покривають усі витрати на лікування. На острові є невелика клініка, аптека та лікар. Для працівників на території є тенісний корт, тренажерна зала. Також після роботи або у вихідний можна відпочивати на пляжі, пірнати з маскою та ластами. На острові також є крамниці, де можна придбати необхідні дрібниці для життя. Але загалом асортимент розрахований на туристів — солодощі, морозиво, сувеніри.
«Головний мінус у тому, що життя обмежується островом розміром 110 на 600 м, — бідкається юнка. — Зазвичай працівники не затримуються довше, ніж на рік. Хоча є й такі, хто працюють більше. Це хороший варіант для тих, хто ще не має сім’ї і хоче накопичити гроші на якусь мету. Адже в місяць можна витрачати не більше 50 USD. А зарплатня в рази більша за таку ж роботу скажімо в Еміратах. У моєму випадку основна витрата — це супутниковий Інтернет. WiFi у готелі дуже повільний. Тому доводилося купувати 20 гігабайт за 70 USD у місяць, аби мати можливість подивитися якісь ролики та спілкуватися з друзями та рідними у соціальних мережах».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply