Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Була у 53 країнах, але жити залишилась у В’єтнамі

Автор:

|

Травень 08, 2019

|

Рубрика:

Була у 53 країнах, але жити залишилась у В’єтнамі

Олена Нежевенко

Мандрівниця Олена Нежевенко побувала в 53 країнах, в дев’ятьох із яких жила. Торік облаштувалася у В’єтнамі. Вона розповідає про плюси й мінуси життя в цій країні.
«Це моя улюблена для життя країна в Азії: тут усе набагато простіше, і менше жорстких правил, ніж в Китаї, туристів, зимівників не так багато, як у Таїланді, й іноземців тут дуже поважають. Роботу також знайти легше, ніж у багатьох азійських країнах, а платять більше, ніж в Індонезії, Малайзії, Камбоджі чи Таїланді.
Достатньо мати європейську зовнішність, щоб отримати роботу. Часто компанії наймають європейців для іміджу. Найпоширеніша вакансія серед європейської й американської молоді — вчитель англійської. Середня зарплата від 17 USD на годину.
Багато дівчат приїжджають сюди працювати моделями. Прохідний поріг тут нижчий, будувати кар’єру і напрацювати портфоліо — простіше, та й умови найчастіше вигідніші. Якщо маєш зріст 168 см і вище, блакитні очі та світле волосся — робота забезпечена. Платять від 50 до 300 USD за день зйомки. Також є багато вакансій у нафтовій промисловості, IT та туризмі.
Найбільші міста це Хошимін і Ханой, відповідно найлегше роботу знайти саме в них. Хошимін обирають люди, для яких важливий високий темп життя, безліч подій, заходів, вечірок тощо. У Ханої все простіше і спокійніше. Нячанг і Муйне — міста з величезною кількістю російськомовних. І в’єтнамська у цих містах — мова № 2.
Прожитковий рівень у В’єтнамі можна порівняти з українським. Трикімнатну квартиру можна орендувати за 220-250 USD на місяць, на їжу в середньому йде 150-200 USD на людину, оренда байків — 50-100 USD + бензин (близько 30 USD). В місяць на людину треба 500-600 USD.
Комфортна й температура. Я живу на півдні країни й у нас рідко стовпчик термометра опускається нижче +26 градусів за Цельсієм, правда на півночі в січні-лютому людям доводиться мерзнути при +16…18.
Квитки до Малайзії, Індонезії, Таїланду можна купити за 100 USD в обидва боки. До Камбоджі та Лаосу можна доїхати на автобусі. На Новий рік я собі подарувала квиток на Мальдіви за 110 USD в один бік.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply